Aranıza 2020 Golf ile katıldım. Selamlar :)

@farukal Portatif eklenebiliyor araç satılırken çıkarılabiliyor. Yurtdışından gelirken arkadaşıma aldırmıştım amazon Amerikadan.

Hoşgeldiniz. 

Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. 

Hoşgeldiniz, hayırlı olsun. Kazasız belasız ağız tadıyla uzun yıllar binin inşallah  :masallah:  Renk şahane. Araç, rengi dolayısıyla çift J Far ve dinamik highline Stop’u istiyorum diye bağırıyor ama artık ne zaman yaparsanız :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güle güle kazasız belasız kullanın. Renk seçimi müthiş. Renk için ne kadar fark verdiniz ve ekstra beklediniz mi?

aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

yalnız renk o kadar övülmüş ki, halbuki vw'nin opak en ucuz rengi genellikle filo araçlarında görebilirsiniz.

Güle güle kazasız belasız kullanın. Renk seçimi müthiş. Renk için ne kadar fark verdiniz ve ekstra beklediniz mi?
Herkese teşekkürler. Renk böyle denk getirdim. Aracı bir iş adamından aldım. Sıfır almış garajına çekmiş. Işık paketli araç için bu iş adamı 4 ay beklemiş.

Hayırlısı olsun güzel günlerde kullanın renk çok güzel tanıdığımın polosu bu renk canlısı daha güzel .

Örneğin yıkama sonrası hafif boya soğukken ki Koyu Füme hali : 

Ekli dosyayı görüntüle 37077
Enteresan bir renktir kendileri.

Mesela şu resimde baba çıkmış 

Işığın / bulutlanmanın farklı durumlarında 

Bazen çok iyi renk dedirttirir, bazen eti benzi soluk şekilde sönük  tonlarda poz verir bu uranüs

Bu arada mtv bombasından önce almanız iyi olmuş 

Fiyat ne oldu ? İlk mesajda belirtmek istememişsiniz ama ?

Geri
Üst Alt