Aranıza 2020 Golf ile katıldım. Selamlar :)

Enteresan bir renktir kendileri.

Mesela şu resimde baba çıkmış 

Işığın / bulutlanmanın farklı durumlarında 

Bazen çok iyi renk dedirttirir, bazen eti benzi soluk şekilde sönük  tonlarda poz verir bu uranüs

Bu arada mtv bombasından önce almanız iyi olmuş 

Fiyat ne oldu ? İlk mesajda belirtmek istememişsiniz ama ?
Şuanki ilanların (200.000 e çektiler ilanları) 13 milyar altı oldu ve daha Cuma günü aldım. güzel bir başlangıç oldu.

Şuanki ilanların (200.000 e çektiler ilanları) 13 milyar altı oldu ve daha Cuma günü aldım. güzel bir başlangıç oldu.
Bu renk bazen güzel bazen soluk duran enteresan bir renk., Soft99 Kiwami alev alev yanacaktır :) hayırlı olsun güzel günlerde binmek nasip etsin..

hayırlısı olsun.  Kazasız belasız inşallah  (y)  

Hayırlı olsun kardeş. Tekerine taş değmesin. Kazasız belasız günlerde kullanmanı dilerim. 
Teşekkürler. Herkese keyifli kazasız sürüşler. Aşağıdaki ayarı tam olarak anlatabilecek birisi var mı ? Erken dersek güneş daha batmadan mı devreye girer otomatik far ? 

WhatsApp Image 2020-09-03 at 19.05.47.jpeg

@uranusgrey_golf Tünel, altgeçit vb. Yerlere girdiğinizde otomatik farların yanma süresi.

Geç seçseniz dahi yine de çabuk açılıyor. 

@uranusgrey_golf  hocam oncelikle aracinizi gule gule kullanin.Ayni aractan kuzenim aldi ve yaklasik 5 aydir kullaniyor.Size tavsiyem on kaput ve tavana koruma filmi cektirin.Kuzenimin basina gelen olayi paylasiyorum.Aracin kaputuna ve tavanina kus pislemis ve daha uzerinden bir gun gecmeden arabayi yikattiriyor ve surpriz.....Kus pisligi boyayi yakmis.Ne yapsada leke cikmadi en sonunda pasta cila yaparken kullanilan mop ile az bir islemle leke temizlendi ve direk kaplamaya gitti.Arac opak ve koyu renk oldugundan bu tur sorunlar yasayabilirsiniz.Onlem almanizda fayda var.

@Erman Araçta Ziebart seramik kaplama var :)  Teşekkürler sadece farlarımı kaplatıcam ve yan kapı çıtalarındaki Piano Black kısmı.

@uranusgrey_golf Tünel, altgeçit vb. Yerlere girdiğinizde otomatik farların yanma süresi.

Geç seçseniz dahi yine de çabuk açılıyor. 
tünel gibi karanlık yerlerde "geç seçeneğini" bile işaretleseniz çabuk açılır hocam., doğrusu da budur., menü deki ayar dış ortamda güneş ışığının az veya çok olmasına göre kendini ayarlıyor :)

Geri
Üst Alt