Aranıza 2020 Golf ile katıldım. Selamlar :)

Hoşgeldiniz, yeni aracınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. 

Hoş geldiniz

Aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Keyifli forumlar  (y)
Teşekkürler. Hoşbulduk herkese kazasız-belasız-sıkıntısız keyifli sürüşler. Skoda dan sonra VW kalitesi beni çok şaşırttı. Baya memnunum şuan değiştirdiğime.

@doganersin Teşekkürler. Sırf bu renk için Golf seçtim de diyebilirim :)   Gün içerisinde 3 farklı renge bürünüyor.

Eğer maddiyatınız müsait değilse, müsait olana kadar forumda takılmamanızı tavsiye edeceğim. zira forumda takıldıkça yapılan retrofitleri canınız çekecek ve bir şekilde bunların içerisinde bulacaksınız kendinizi. dolayısıyla maddi olarak bir miktar yorulabilirsiniz

Evet ön camda 0.5 pek görünmeyen ancak ısı kıran Ziebart marka 1 yıl garantili ön cam filmi mevcut. Doğuştan çıkarken anlaşmalı yapılmış.

@uranusgrey_golf  önceki aracınızda ön camda film var mıydı?  Yoksa golf ile kıyaslayınca gece  görüş nasıl?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@uranusgrey_golf  önceki aracınızda on camdan film var mıydı?  Yoksa golf ile kıyaslayınca gece  görüş nasıl? 
Bu markanın filmleri mükemmel nasıl bir iş bence anlamadım. İçeriden bakıyorsunuz normal filmsiz gibi. Dışarıdan bakıyorsunuz film var koyu içerisi. Gerçekten ön cam filmi 300km yoldan geldim hiç ama hiç rahatsız etmedi. İlk kez bu aracımda var ön cam filmi ve şüphem vardı ancak gayet güzel. 

Üfff renk neymiş öyle, dibim düştü. Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın. Maşallah tekerine taş değmesin. :masallah:

@Mugzy Teşekkürler. Evet bugün yıkamacıda 4 abi vardı aracını yıkatmaya gelen ve dördüde ayrı ayrı gelip aracın rengini paketini sordular. Sizede kazasız belasız sürüşler.

Geri
Üst Alt