Leon'a ACC Taktırmak - Düşünceleriniz

On 15.08.2020 at 8:03 AM, anilyucee yazdı:

Merhaba şerit takip 20km hızda bile devredemi? Bende golfe taktiracagim yakin zamanda galiba bizde 60km üzerinde aktif oluyor şerit takip. Şayet sizde 20km hizda bile devredeyse süper.

Merhaba şerit takip 20km hızda bile devredemi? Bende golfe taktiracagim yakin zamanda galiba bizde 60km üzerinde aktif oluyor şerit takip. Şayet sizde 20km hizda bile devredeyse süper.
Acc de olursa hocam , acc yi kullanırken 0 km de itibaren devrede olur. Bunun adı da Traffic Jam Assist .

15 saat önce, mehmetmert yazdı:

@mehmetmert   Sabah izledik hocam eline sağlık, bilgilendirici olmuş. 

Cuma Akşamı @İlker34 hocam ile montajını yaptık, ACC kolunu kendisi servisten temin etti ve aktivasyonunu yaptı, kendisine tekrar teşekkür ederim. Ellerine Sağlık @İlker34

Bugun Kavacık - Bakırköy git gel full ACC ile gittim geldim, ilk başlarda biraz tedirgin etsede çok hızlı alışıyorsunuz. Çok sezgisel çalışıyor zaten ben çok begendim. 

Artık Şerit takip asistanı için daha da şevklendim diyebilirim. Herkese tavsiye ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mehmetmert   Sabah izledik hocam eline sağlık, bilgilendirici olmuş. 

Cuma Akşamı @İlker34 hocam ile montajını yaptık, ACC kolunu kendisi servisten temin etti ve aktivasyonunu yaptı, kendisine tekrar teşekkür ederim. Ellerine Sağlık @İlker34

Bugun Kavacık - Bakırköy git gel full ACC ile gittim geldim, ilk başlarda biraz tedirgin etsede çok hızlı alışıyorsunuz. Çok sezgisel çalışıyor zaten ben çok begendim. 

Artık Şerit takip asistanı için daha da şevklendim diyebilirim. Herkese tavsiye ederim...
Güle güle güzel günlerde kullan hocam.

Hocam şehir içinde şahsen pek kullanmıyorum, genelde 30km'lik yollarda hız Sınırını aşmamak için,  radar olma ihtimalle karşın ACC açarak gidiyorum. ACC nin yanında Lane asist olursa daha iyi olur düşüncesindeyim. 

Fakat bundan 2-3 yıl önce Berlinden Türkiye'ye gidişim sırasında yolun çoğu kısmını ACC ile gittim diyebilirim. Çok rahattı, sürücüyü kesinlikle yormuyor, ve Lane asist sayesinde de direksiyonla fazla uğraşmıyorsunuz. Bence büyük nimet ACC ve Lane asist. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Acc kullananlarda dur kalk trafikte acc frenleme yaparken ses yapıyor mu acaba benim aracımda böyle bir şey var sorun mu değil mi anlayamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende öyle bir durum yok hocam,tam olarak nasıl bir ses? 

@anilyucee aracı titretmiyor oyle abs gibi ama sanki torpidoda saglam titreşimle çalan bi telefon var gibi bi ses, genelde fren yaptigi durmaya yakin olduğu zamanlarda geliyo bende de.

Hirr hirr yapiyir, cok ince hirlamaya baslayacak kopek gibi shaha :D  

[mention=1476]anilyucee[/mention] aracı titretmiyor oyle abs gibi ama sanki torpidoda saglam titreşimle çalan bi telefon var gibi bi ses, genelde fren yaptigi durmaya yakin olduğu zamanlarda geliyo bende de.
Aynen bende de dur kalk trafikte benzer bi ses var. Ön frenlerden geliyor sanirim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel benzetme hocam . Fabrikasyon modellerde bu ses yok. Araştırma yapacağım belki bir izolasyon malzemesi vardır.
Abi eğer bulursan aracımı kobay olarak verebilirim [emoji13]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt