Leon'a ACC Taktırmak - Düşünceleriniz

Radar varsa 2500fiyatlarına monte ettirebilirsiniz konyavaccomdan fiyat almıştım 

araç yılı ve paketi nedir ?

aracımı satmazsam yapacağım ilk iş olabilir zülal hocamlada yapmayı düşündük büyük ihtimal beraber yaparız 

kendi aracımda lane assist var sadece silecek kolunu değiştirip 3 kollu gelicek gerisi kodlamayla hallaluyormuş zaten 

Acc yaptıralı 40.000 km civarında oldu rahat en az 25.000 km acc ile yapmışımdır uzun yolda line asist ve su şişesi ile birlikte gerçekten büyük iş yapıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

duar  kalk trafikte  nasıl  çalışıyor arkadaşlar ?

Yazdiginiz fiyt yuksek, Konyavagcom ile iletisime gecebilirsiniz. Benim yakit tuketimi mi ciddi dusurdu acc. Ben onun kadar sakin kalamiyorum :D  

42EC83FE-C225-4B38-A1D3-C09EDC62AF14.jpeg

Yazdiginiz fiyt yuksek, Konyavagcom ile iletisime gecebilirsiniz. Benim yakit tuketimi mi ciddi dusurdu acc. Ben onun kadar sakin kalamiyorum :D  

Ekli dosyayı görüntüle 36531

Aslında sizin part2 videosunu bekliyordum, gelmedi bi türlü. Kullanım vs açıklarsın diye part 1 de pek değinmemişsiniz.  ACC videosu bekliyoruz :) :)   :)  

Video icin tesekkurler, izledim ama bizde line assist yok bu kadar rahat olamayiz. Bunun icin ön cam degisimi gerekliymis tabi henuz yeni arac oldugundan kiyamadik ön cama ama takipteyiz [emoji106]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Video icin tesekkurler, izledim ama bizde line assist yok bu kadar rahat olamayiz. Bunun icin ön cam degisimi gerekliymis tabi henuz yeni arac oldugundan kiyamadik ön cama ama takipteyiz [emoji106]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben 8.000 km de ön camı değiştirmiştim sonradan daha erken yapsaydım keşke diye pişman olursunuz [emoji3]

Arkadaşlar Acc kullananlarda dur kalk trafikte acc frenleme yaparken ses yapıyor mu acaba benim aracımda böyle bir şey var sorun mu değil mi anlayamadım

Arkadaşlar Acc kullananlarda dur kalk trafikte acc frenleme yaparken ses yapıyor mu acaba benim aracımda böyle bir şey var sorun mu değil mi anlayamadım

Yapıyor hocam. Ama fabrikasyon olanlarda yapmıyor. Galiba ünite üzerine izolasyon yapmış olabilirler.

Yapıyor hocam. Ama fabrikasyon olanlarda yapmıyor. Galiba ünite üzerine izolasyon yapmış olabilirler.
Abs ünitesi mi İlker abi ses ordan geliyor sanki

Geri
Üst Alt