Benzin Depom Delinmiş

Plastik parçanın tamiri ne yapılırsa yapılsın eski randimanı vermez., böyle hayati parçalarda zaten onarım-tamirat yapılması tehlikeli., 

@Alpyaman zubizu dan indirim yaptırın

@Alpyaman zubizu dan indirim yaptırın

Zubizu'dan faydalanmak için araç 3 yaşında olmalı.

Bunu neden bana söylüyorsun, arkadaşın aracının kaç yaşında olduğunu bilmek zorunda değilim dostum
Sana söylemedim.

Alıntı yaptım.

Okuyan okumuştur. 

Yanlış yönlendirme var .

Araç yaşını bilmeyebilirsin ancak zubizu içeriğini daha önce de belirttiğim gibi iyi bildiğini düşünüyorum.

Sana söylemedim.

Alıntı yaptım.

Okuyan okumuştur. 

Yanlış yönlendirme var .

Araç yaşını bilmeyebilirsin ancak zubizu içeriğini daha önce de belirttiğim gibi iyi bildiğini düşünüyorum.

574A5F0E-C24D-4402-B940-40AA48D32CFD.gif

@Mertcan33 kasko karşılamıyor. Nedenini geçmiş sayfalarda açıkladım.

@ogzogz @forzaGilles

araba 1.5 yaşında sanırım zubizu yok. Ancak servis müdürü tanıdık olduğu için 8400 TL tutar 7300 indi. Ekstra birşey yapar mı yarın göreceğiz.

çıkma 1400 TL buldum (birebir aynı mı net değildi) Kargo 100 TL işçilik 400 olsa 1900 TL bitebilirdi. Ama en az 3 sene daha bineceğim için ne kadar sağlıklı olur tartışılırdı. 

Hocam çok geçmiş olsun.. Sigortacının zeyil önermemesi gerçekten akıl alır bir durum değil. Biraz pahalıya da gelse en azından sorun çözülmüş.. 

Hocam çok geçmiş olsun.. Sigortacının zeyil önermemesi gerçekten akıl alır bir durum değil. Biraz pahalıya da gelse en azından sorun çözülmüş.. 
Teşekkürler hocam. Hem sigortacının yanlışı hemde benim akıl tutulması mı dersiniz bahtımın şansımın kitlenmesi mi dersiniz ne dersiniz yeridir. Sigortacı kadar benim de düşüncesizliğim 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Aldık tosunu servisten. Pahalı bir özlem olsada özlemişiz birbirimizi

B276C037-5DC8-4B20-B9CF-F4CAA5E76BF8.jpeg

Kusura bakma, yanlış anlamışım diyeceğinize, yaptığınız şeye bakın.
Hoş değil.
Bu adam her yerde aynı dostum. Kendisi ğstün bilgiye sahip, karşıdakiler cahil muamelesi yapıyor. Söyleyecek çok şeyim var ama malum birlik beraberlik ve huzur için ... takılma yok say

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt