Benzin Depom Delinmiş

Hocam aracım big turbo 200 üstü hızlarda yakıt bu şekilde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
4756eaeffa4ef7971093afe3ad08dcfa.jpg
Cok mu içtim acaba

Cift görmeye başladım

@Alpyaman hocam çok geçmiş olsun. konuyu başından beri takip ediyorum ve kasko konusunda gerçekten ibret aldım.

şu aşamada yerinizde olsam ben de tamir yolundan ilerlerdim sanırım.

çok geçmiş olsun, umarım bir daha böyle bir olay yaşamazsınız.

@Alpyaman hocam çok geçmiş olsun. konuyu başından beri takip ediyorum ve kasko konusunda gerçekten ibret aldım.

şu aşamada yerinizde olsam ben de tamir yolundan ilerlerdim sanırım.

çok geçmiş olsun, umarım bir daha böyle bir olay yaşamazsınız.
Teşekkürler. Kimse yaşamaz umarım

Vossan Konya yedek parçacı alışveriş yapan var mı? Ödeme yaptıktan sonra parçanın görselini paylaşıyorlarmış 
Burayı bilmiyorum lakin başka bir satıcı tavsiyesi kabul ederseniz gönül rahatlığı ile Ankara Merttuğ Otomotiv'i tavsiye edebilirim.

RS servis depoyu onardı ancak servis testtinde tekrar benzin kaçırdı. O yüzden serviste sıfır benzin deposu takılacak. 

RS servis depoyu onardı ancak servis testtinde tekrar benzin kaçırdı. O yüzden serviste sıfır benzin deposu takılacak. 
Tamir edilen yerden mi oldu yine kaçak?

Sıfır takılırsa kafanızda soru işareti kalmayacak ama tamirat başarılı olsaydı güzel olurdu tabi.

Hocam şimdi 7200 lira sıfır depoya mecbur verilecek mi? 

Baştan sona okudum, çok talihsizlik olmuş. Çok geçmiş olsun Alp hocam

Tekrar geçmiş olsun hocam, ne diyelim.

Tamir başarılı olsa bile en ufak bir benzin kokusunda acaba sızdırıyor mu diye şüphelenecektiniz belki de. Bunda da vardır bir hayır.

İki sene kadar önce passat ile ben de bir lastik parçasının üstünde geçmiştim, E5 te. Akşam saati olduğu için geç farkettim, yan şerit de müsait olmayınca kaçamayıp mecburen üstünden geçmiştim ama ucuz atlatmışım gerçekten. 

Tekrar geçmiş olsun hocam, ne diyelim.

Tamir başarılı olsa bile en ufak bir benzin kokusunda acaba sızdırıyor mu diye şüphelenecektiniz belki de. Bunda da vardır bir hayır.

İki sene kadar önce passat ile ben de bir lastik parçasının üstünde geçmiştim, E5 te. Akşam saati olduğu için geç farkettim, yan şerit de müsait olmayınca kaçamayıp mecburen üstünden geçmiştim ama ucuz atlatmışım gerçekten. 
Allah korumuş ucuz atlatmışsınız 

Geri
Üst Alt