Golf 8 içerir

@ogzogz  fiziksel tuş olmayınca  daha kolay dokunmak için yaklaştırdılar demek. 
yolcu telefonu  eski tip katlanabilir motorola olmalı ))  smartfonu çok arar yerde
Telefonu yüzeysel olarak hayal etmemiştim. Dik  ya da yatay olarak durunca, ucunda da çıkınca varsa arkasına yaslanır şeklinde canlandırdım kafamda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Egzoz sesi severler için..

Kayan led stoplar yurtdışındaki gibi bizde de opsiyonla gelecek

IQ.LIGHT LED MATRIX farlar (Dinamik uzun far asistanı, dinamik sinyali LED stop lambaları)
ABBC1844-6B42-4B0D-AEF6-E2A2398F19F6.jpeg

7942463B-058F-4606-994F-77BE73591F07.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beklenen kıyaslama..

İki araç yan yana gelince, her ikisi de karakterlerini koruyor ve olması gerektiği gibi olmuş..

Sadece dikkatimi çektiği için yazıyorum,videodan yanlış görmedimse golf 8'de bagaj içinde stepnenin olduğu yerdeki keçe kaplamayıda kaldırmışlar gibi görünüyor.

Doğuş oto nasıl bir politika izliyor anlamadım avrupada adamlar eskittiler bize hala gelecek

@ogzogz haydi herkes yoluna 
Bu mesajdan sonra @Savatageabi 2.kez forumu terk etti, fark edenler ve yokluğunu hissedenler olmuştur mutlaka.

Tartışmalardan ve insanlara laf anlatmaktan yorulup foruma artık uğramayan tek insan da kendisi değil maalesef.

Artık ciddi anlamda canımı sıkmaya başladı şu kötü sonla biten tartışmalar, insanları kaybetmeyelim.

Bu mesajdan sonra @Savatageabi 2.kez forumu terk etti, fark edenler ve yokluğunu hissedenler olmuştur mutlaka.

Tartışmalardan ve insanlara laf anlatmaktan yorulup foruma artık uğramayan tek insan da kendisi değil maalesef.

Artık ciddi anlamda canımı sıkmaya başladı şu kötü sonla biten tartışmalar, insanları kaybetmeyelim.
Yani ne desem bilemedim.

Donanımhaber forumda çok kişiyle sürtüştüm Beşiktaş ve Golf muhabbeti üzerine. 2002 model clio symbol kullanıcısı golf için; kıçı kırı golfe o kadar paralar verilirmi diye yazarken çok beğeni alırdı biz cevap verince bize fanboys derlerdi.

Şimdi burada golf sahiplerinin aynı çatı altında olsak bile farklı görüşleri ve tartışmaları olabilir, anlaşamayabilir ikna olamayabilirler ama insanlar bu foruma vakit geçirmek için giriyor. Hepimiz yorulduk pandemi yasaklar stres. Bence abartıyoruz.

Yani ne desem bilemedim.

Donanımhaber forumda çok kişiyle sürtüştüm Beşiktaş ve Golf muhabbeti üzerine. 2002 model clio symbol kullanıcısı golf için; kıçı kırı golfe o kadar paralar verilirmi diye yazarken çok beğeni alırdı biz cevap verince bize fanboys derlerdi.

Şimdi burada golf sahiplerinin aynı çatı altında olsak bile farklı görüşleri ve tartışmaları olabilir, anlaşamayabilir ikna olamayabilirler ama insanlar bu foruma vakit geçirmek için giriyor. Hepimiz yorulduk pandemi yasaklar stres. Bence abartıyoruz.
Katılıyorum abi, lakin adam zaten aynı sebeple daha önce forumdan uzaklaşmıştı. Bunu düşünerek biraz daha dikkatli olmak lazım bence.

Anlatım tarzı farklı adamın, suizanda bulunmadan önce ne düşünerek yorum yaptığını anlamak lazım.

Hakkımızda hayırlısı...

Yani ne desem bilemedim.

@frknyldrm aslında biraz da konu @Negatiwehocanın yazdığı gibi.

Bu sefer anlatmaktan yorulmak değil de biraz anlamak istememekten kaynaklı gitmiş olabilir.

Herkes aynı taraftan bakmak mecburiyetinde değildir, beklenemez de.  Bu da diğer taraflardan ne ima edildiğini anlamamak anlamına da gelmez. 

Açıkçası sondan biraz geriye dönük mesajlara bakılırsa daima dolaylı anlatımlar benzetmeler yapan kişinin "saptırdın" kelimesini kullanması bana hiç de hoş gelmemiştir. 

Bunun üzerine de ne yazmam gerekiyorsa yazmışımdır. 

Yöneticisi, yeni üyesi, eski üyesi.. her kim olursa olsun hiçbir kimse diğerinden daha yakın ya da daha uzak değildir bana göre.

Bu sebeple bence de dert edilecek bir durum değildir.  

@frknyldrm katılmıyorum ! 
Konuşma tarzı sivri olması saygısızlık yapabileceği anlamına gelmiyor.

Geri
Üst Alt