Golf 8 içerir

Midline kullanıcısı midlayncı , comforline kullanıcısı comfortçu olarak Golf'ün içini görünce görmemişlik edip arabayı zaten beğenecek tavırları. Yok taverna aydınlatması.. 

Golf 8'i 7.5'dan beğenecek olanların çok genç olması lazım vs.vs. "!!....???"

Desenize Golf 8'i beğenenler hepsi,  ben tek. 

Burada yaş gözetmeksizin ki benim için hiç bir önemi yok. Maddiyat da keza öyle. Ancak insanları bu şekilde kategorize etememek gerekir. Hele ki kendi düşüncesini kendi elinde olanları ön plana çıkarmak için yaşa maddiyata alternatif benzetmelere vs. başvurmaktır saptırmak. 

Nasıl bir forum oldu buralar? Bir küçümseme , haydi naş gibi tavırlar vs? Yazık... 

Etiketleyen kişiler TR nin olmazsa olmaz simülasyonu. Almancı adam böyle değil zaten! Varsa yoksa bizde... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Boşline ile Rline fiyat farkı 40bin olur mu? Olur ise 40bin/36ay faizi ile 1400TL civarı olur. Değer mi?

burada önemli olan TR paketlerine ne koyduracak Doğuş...
araçlar gelesiye kadar Octavia nın satış performansına bakıpta belirleseler fiyatları bari...TR ekonomik şartlarını unutmadan 

ben 29.000km  golf7 sahibi olarak imkanım olsa da almam( yeni çıkan model 1-2 yıl beklenir bence)

12.iphone u  gb az diye yenilemek kolay ama sıfır arabada kayıp fazla olur tırtlaynı beğenmedim dersek.

Akşam çektiğim videoda da bahsettiğim ön konsol tipi. Aslında bu golf 8 muhabbetini artık bırakmak lazım da neyse benim golf 8 ile ilgili atacağım son video olsun.

Bu videoda bahsetmeye çalıştığım ön konsolun sağ tarafına doğru içeriye çıkıntısı.... Şahsen beni aracı kullanırkende rahatsız etmişti.

@Recep Gül sürücüye dönük orta ekrandan dolayı oluşan çıkıntıdan bahsediyorsunuz dimi?

Aslında bu dönüklük sürücü için iyi ancak yolcu için pek de iyi bir his değil. Şahsen benim için öyle.

Bana göre sürücüysem Golf, ancak yolcuysam Passat'ta yolculuk yapmak daha iyi bir his verir yolcu açısından.

Bu nedenle simetrik olmayışı maalesef dediginiz gibi rahatsızlık verebilir.

yapmayın arkadaşlar, devamlı Golf R  videosu yükleyip bir heveslendirip bir soğutmayın  B)

tırtline pakete binince üzülür  çoğumuz   R paket fiyatını görünce...

edit: tırtline da olsa golf golftür...

ön konsola  gelince,  zaten golf 7 den beri sürücüye bakmıyor muydu ki ? 

@ogzogz Şahsım adına, dediğim gibi beni rahatsız etti. Bir yandan ön konsol sanki sürücüyü böyle kucaklıyormuş hissi versede koronalı birinin dibinize kadar girip hapşurması gibi bir his vermişti =) Golf'ün önceki modellerinde de ekran sürücüye doğru dönük fakat o kadar rahatsız etmiyor. Neyse alışkanlık diyelim.

@Recep Gül ekranı ve konsolu sürücüye yaklaştırabilmek için yapılmış  sanırım, yoksa düz devam etse  ön yolcunun kucağına yakın olur  konsol...

ben mesela vitesin sağ yanındaki  çukur kısma anlam veremiyorum. çok şekilsiz ve kullanışsız olur gibi me geliyor...

en azından canlısını görsekte rahatlasak ....1 seneden fazla oldu lansman yapılalı

@Seastar76 Bahsettiğiniz yer hakkında haklısınız, uzun dikdörtgen'e benzer bi alan bırakılmış fakat oraya ancak anahtar biraz bozuk para içiliyorsa sigara paketi falan konulur. Onun dışında  şekil itibari ile pek göze hoş görünmüyor. Sırf vitesin olduğu gövdeye uyum sağlasın diye yapılmış gibi. Hani boş duracağına bari anahtarı koymaya yer yapalım gibisine :D  Amaaan ne çok kötüledik be =) 
Yav zorlamı arkadaş sevmedik ne yapalım yalan mı söyleyelim, Almanların çoğusu beğenmedi zaten.

Geri
Üst Alt