** son dakika güncel bilgi son mesajda :) Bugün fabrikasyon spor yayları taktım

Bir arkadaşımın aracı. Bende şuanda leon var. Uzun süre araştırdık bizde, oem kalite ve konfordan ödün vermeden 2 cm alcaklık olsun spor süspansiyon tadında ne yapabiliriz diye.

Spor süspansiyondaki yaylardan bulamadık ve serviste ciddi bir rakam söylendi sadece yaylar için. (2000+)

Uyum olsun konforu olsun yol tutuşu olsun en ufak problem olmadı. En uygun fiyatlı ve performanslı cozumu bu sekılde bulduk ve memnunda kaldık. 

Orjinal cıkan yaylar ile fr yayları arasındaki farkı fotodan gorebılırsınız.

SAVE_20200612_161142.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elsadan birisi bu kodlari sorgularsa anlariz gibi ama spor suspansiyonun boyle olmamasi gerekiyor :)   yukaridaki fotograftaki gibi 1.5cm kisa olmasi gerekiyor

@mehmetmert  valla ne biliyim r line dediler aldım,  benim aldığım arkadaşta iyi niyetli bi arkadaş, oda bu forumdan 1.5 cm yay diye almış yayları,  kimden aldığını yazsın da araç hakkında bilgi alalım..

@tuncer_2632 selamlar sanırım sizden gelmiş benim rline yaylar, rica etsem  bu yayların çıktığı aracın bilgilerini iletebilirmisiniz?  Bi yerde bir problem var ama çözemiyoruz, yardımcı olursanız seviniriz

@Culture33  2017 makyajlı kasa 1.4 tsi dsg . Arac orjinal 17 madrid jantlarla ve standart suspansıyonla geldi.18 Serron jant takıp Leon fr cıkma yayları alıp sadece yay degısımı yaptık. Sonuc bu. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@askinilker 1.2 tsi motorlu ve spor süspansiyonlu bir araç bulursanız onun yayları olur.  1.4 tsi yada dizel yayları olursa motor ağırlığı sebebiyle ön taraf havada kalacaktır.

Yay boylarıylada anlamak mümkün değil sanırım :)

İkisininde boylarını buldum ama, Et Kalınlığı, Dış çap'da farklı. Ne kadar uyacak, ne kadar basacak anlamak zor.

Bide araçların arka ve ön ağırlukları ne kadar, ona göre farklı setler vardır sanırım, uygun olanı bir bilene danışmak lazım.

Ölçülere göre 4.1 CM Fark var yan yana koysanız ama öyle olmuyor etkisi :D

image.png

image.png

Yay boylarıylada anlamak mümkün değil sanırım :)

İkisininde boylarını buldum ama, Et Kalınlığı, Dış çap'da farklı. Ne kadar uyacak, ne kadar basacak anlamak zor.

Bide araçların arka ve ön ağırlukları ne kadar, ona göre farklı setler vardır sanırım, uygun olanı bir bilene danışmak lazım.

Ölçülere göre 4.1 CM Fark var yan yana koysanız ama öyle olmuyor etkisi :D

Ekli dosyayı görüntüle 34142

Ekli dosyayı görüntüle 34143
Oem ureticiler genelde standarda sağdık kalırlar. Bunlar muhtemelen standart ile aynı yuksekligi verecektir.

@Culture33  2017 makyajlı kasa 1.4 tsi dsg . Arac orjinal 17 madrid jantlarla ve standart suspansıyonla geldi.18 Serron jant takıp Leon fr cıkma yayları alıp sadece yay degısımı yaptık. Sonuc bu. 
bilgilendirme için teşekkür ediyorum. güle güle kullanmanız dileğiyle. 

Geri
Üst Alt