** son dakika güncel bilgi son mesajda :) Bugün fabrikasyon spor yayları taktım

Benim aracı alırken araştırdığımda R Line araçlar normal araçlardan 1,5 cm daha alçak diye bir şeyler okumuştum.Ama alçaklık R Line maşbiyel kaplamalarından dolayımı yoksa 18 janttan dolayımı orasını bilmiyorum.
18 jantlarla leylek gibi durmasın diye yaylar biraz daha kısa 

@barracuda Aracin alan kisi serviste komple R yaptirmis orjinal parcalarla yaylarini ben aldim yandan atcam foto ben arabanin yükseklik seviyesini bildigim icin yay takinca tatli bi düsüs oldu senin yaylar mubea yoksa baska markami rengi siyah sizinki farkli marka sanirsam

@Sinanmiray  aldığım yaylar orjinal siyah vw yayları,  mubea değil.  sizin taktığınız mubea yaymı yoksa fabrikasyon r line ile gelen 1.5 cm düşüren yaylar mı 

@barracuda valla kardes yaylari dis impilant isi yapan birinden aldim yaylar mubea araç bayiden sifir alindiginda eksozuna kadar R line yapilmis paraya kiymis anlican arkadas 

@Sinanmiray  kusura bakma kardeş valla hangi yayı taktığını anlamadım, 

senin aldığın yaylar ne renkti?

Eğer mavi ise serviste satılan mubea 2.5 cm düşüren yaydır. 

Yada siyah vw yaylar ise r line yayı olabilir

@barracuda Merhaba Hocam, 

Bir bilgi ile yorumumu yapmak isterim ki oda R line  araçlar 2 tipte geliyor ülkemize

*birincisi azda olsa 17 Jant normal yay olan kombinasyon

*ikincisi ise 18 jant ve Spor süspansiyon olanı. 

Sizin aldığınız Yaylar 17 jant Rline  Araçtan çıkmış olabilir ki resimlerde de pek düşüklük göremedim. 

Aldığınız yerden bunu sormanızda fayda var. Ayrıca en saglıklı karşılaştırma yine yay kodlarıyla olacaktır.

Keyifli forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt