Golf 1.4 TSI 122 PS Manuel Highline

Bugün iş dönüşü yakıt tüketimi

9af547a76bc865a2fa7b0630c0bd7f50.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE

Değerli Muhammed Hocam;

yakıt ortalamanız ne durumda merak ettim?

yakında ben de yazacam buraya ortalamamı oh be :D

6000 km ortalamasız gezdim. sabahları hala motor ısınırken saati düzeltmeye çalışıyorum, sonra bakıyorum ki aa saat doğru :)

@maniax

Öğrenilmiş çaresizlik böyle öğrenilmiş oluyor bunu da öğrendik sayenizde Murat Hocam 8D

Geçmiş olsun şaka bir yana

Az kaldı keyfiniz kaçacaktı

silvershadow dedi:
@maniax

Öğrenilmiş çaresizlik böyle öğrenilmiş oluyor bunu da öğrendik sayenizde Murat Hocam 8D

Geçmiş olsun şaka bir yana

Az kaldı keyfiniz kaçacaktı
bi bakıma alışmıştım bile denilebilir. kabul edemediğim nokta onca para verip aldığım arabanın saatinin bozulmasıydı aslında. çok şükür ki şu an sorun yok nazar değmesin :)

silvershadow dedi:
@MSE

Değerli Muhammed Hocam;

yakıt ortalamanız ne durumda merak ettim?
Uzun süreliyle pek bakmıyorum Murat hocam ama yakıt aldıktan sonraki ortalamam 5.6 lt ve 290 km yol yapmışım.

764b1899b4edbbf30f96a734d7f34323.jpg

fc5774291d86368793e637490605bef3.jpg

Konya'da trafik açıkken ortalama böyle oluyor :)

d918191932e285dc43b93b0ee73150d0.jpg

MSE dedi:
Konya'da trafik açıkken ortalama böyle oluyor :)

d918191932e285dc43b93b0ee73150d0.jpg

Maşallah, adamım ekonomide bir idol, hava da -0,5 soğuk yahu, biz Adana'da güneş enerjisi ile banyo yapıyoruz hala :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@MSE hocam maşallah  diyeyim nazar değmesin inşallah ben ankarada ortalama 7 litreden aşağı düşemiyorum.

Shell V-Power Nitro+ kullanıyorum.psikolojik mi bilmiyorum ama sanki bu yakıtı aldığımda arac daha fazla km gidiyor gibi. kullanan arkadaşların yorumu nedir ?

trgy84 dedi:
Shell V-Power Nitro+ kullanıyorum.psikolojik mi bilmiyorum ama sanki bu yakıtı aldığımda arac daha fazla km gidiyor gibi. kullanan arkadaşların yorumu nedir ?
Hemen yorum yazayım

Bir iki ay kadar kullandım fakat hiç bir fark hissetmedim ve uzun yıllardır kullandığım BP ye geri dönüş yaptım şu an gayet memnunum

trgy84 dedi:
hocam depoda 1,5 lt tasarruf iddia ediliyor. ben şahsen 95 oktan kullanıyorum. nitro hiç almadım. aracım dizelken hep nitro alırdım ama

Umut dedi:
Hemen yorum yazayım

Bir iki ay kadar kullandım fakat hiç bir fark hissetmedim ve uzun yıllardır kullandığım BP ye geri dönüş yaptım şu an gayet memnunum
aracımı aldığımdan beri hep shellden aldığım için bp nasıl bilemiyorum.

Geri
Üst Alt