Golf 1.4 TSI 122 PS Manuel Highline

Ama 2 sn 5000 devir üzerine çıkmakla da bir şey olmaz sanmıyorum sonuçta fabrikasında da bir sürü denemler yapılıyor.

627da4618af7d072c50077879469cd98.jpg

"Aracım yolculuk sonrası 2000 km de"

Erzurum aksaray arası 2buçuk kişi full bagaj ile yolculuk..

Yolculuk süresi icersinde " Erzincan sivas kayseri " de şehiriçi gezinti 50 km 1 buçuk saat şehir trafiği... Yolculuğun son 150 km'sinde iftara yetişmek için biraz hız yapıldı... Yolculuk süresi boyunca uzun süre elde etmiş olduğum 5.2 lt ortalaması kolaylıkla sağlanabilir..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
9c642515ab9552299202a48bb0d291d7.jpg

Aksaray - Erzurum hava 35 ° 09.00- 18.30 yolculuk saati... Kolları iyi yaktı güneş bu arada.. 1 kişi full bagaj geneli 110 115 cruise control ve klima hep açık 23 e sabitledim 5 kez mola..

Yolculuğun sonuna doğru sıkıldığımdan bir ara erzincan erzurum arası tatlı virajlı yollara 130-140 ile dalıp çıkmalar..

Erzuruma son düzlükte 25-30 km boyunca 200 km/sa yüreğimin el verdiğince gaza abanma (eniştemle delirmeler [emoji1]) insan saçından ayak baş parmağına kımıl kımıll oluyor çılgınca işte..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar, hocalarım; bu aralar araç sanki ilk aldığıma göre fazla yakmaya başladı gibi. klima açık 90'la giderdim 4.9'a falan inerdi 15 km düz yolda. bu aralar 1 lt kadar fazla. ilk aklıma lastik basınçları geliyor ama? acaba rodajdan çıktıkça arada asılıyorum o mu yükseltiyo dicem de düşmüyo yani sakinleşsem de.

maniax dedi:
arkadaşlar, hocalarım; bu aralar araç sanki ilk aldığıma göre fazla yakmaya başladı gibi. klima açık 90'la giderdim 4.9'a falan inerdi 15 km düz yolda. bu aralar 1 lt kadar fazla. ilk aklıma lastik basınçları geliyor ama? acaba rodajdan çıktıkça arada asılıyorum o mu yükseltiyo dicem de düşmüyo yani sakinleşsem de.
Hocam normal ya. Şehir içi dur kalk trafikte özellikle hiç de az yakmıyor ama süper motoru var be :D

SerkanG dedi:
Hocam normal ya. Şehir içi dur kalk trafikte özellikle hiç de az yakmıyor ama süper motoru var be :D
ya zaten kasıyorum düşüreyim diye. çünkü milletin "kaç yakıyo?" sorusuna "yeeaani 5.5 falan" deyince, "tdi di mi? sorusunun üzerine "yok be abi benzinli, tsi bu" diye gerinerek cevap vermek hoşuma gidiyo :D

yoksa ezelden beri puntoyla içimde kalan, peugeot 301, renault fluence, clio symbol adlı 3 silahşörler arkamdan tacizkar şekilde gelirlerken 6'dan 3'e downshift'in ardından kickdown'u takiben aynada ufacık kalıp orta şerite geçmelerini izlemek muhteşem bir zevk.  8D

tsi almaya karar verdiğim güne her gün şükrediyorum. param yetse act alacaktım ama bana uygunu buymuş.

@maniax

Hocam havalar ısındıkça klimanın etkisi artar. Birde 80i geçerseniz 5 litre Altını yakalamak zor ;)

arkadaşlar dün itibariyle aldığım değerler (kahramanmaraş-kayseri arası), klima açık 4 kişi (350 kg) ve 90-100 km/h hız sabitleyici ile genellikle.

Ekli dosyayı görüntüle 594

Moderatör tarafında düzenlendi:
Özkan dedi:
arkadaşlar dün itibariyle aldığım değerler (kahramanmaraş-kayseri arası), klima açık 4 kişi (350 kg) ve 90-100 km/h hız sabitleyici ile genellikle.
Maşallah güzel değer olmuş.Hayran olduğumuz VW motor teknolojisi budur işte. :'( Tabi ki sabırla bu kadar km belli bir hızla gidebilmeniz de ayrı bir hayranlık durumu. :'(

Özkan dedi:
Tebrikler gerçekten :)

Geri
Üst Alt