Araç Önerisi

@Acemi hocam, tüm samimiyetimle söylüyorum, yerinizde olsam Leon alır arkama bile bakmam.

Saygılarımla

leon.JPG

leon.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Haktan hocam ne istedigime karar vermis olsam boyle bir baslik acar miyim ? 
Önerilere açığım. Sevdigim bir forum oldugundan arkadaslarimla durumu paylasmak istedim belki benim gozumden kacam bir seyler vardır. “dostlar fikir versin bana” niyetindeyim. 

@iamalegend supersin hocam. Arac var mi  acaba yeni alan bi arkadasimiz vardi. Bunuda bi arastirayim 

Abi iki ay önce leon fr mat paket almıştı biri 2020 model 188 bin tl’ye almıştı bayilerede sıfır sor istersen leon için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Acemi illaki vardır, bu rakamlara çıkmak bu zamanda kolay mesele değil :)  donanım paketlerini inceledim istediğiniz herşey var. ilk fırsatta bir Seat showroom una gidin bence.

Sattığınız sunroofsuz 

1.5 tsi comf golf kaç km deydi ?

@Acemi Leon golften sonra üzer, bu kadar düsük kaliteli (golfe göre) bir arac bizim ülkemizde niye golfle kiyaslanir anlamiyorum, honda civic güzel araba, apaci arabasi olmasa kesin almsitim, biraz farkli tatlara yönelmek lazim VAG arabalari karaborsaya düstügü icin, aklinizda bulunsun

@krym Leon fiyatına göre çok iyi bir araba, arkadaşlarımda FR var ve hepsi memnun ama Civic maalesef çok kalitesiz bir araba oldu, C sütun çökmesi ve arka bağaj kapağı gezmesi sorunu yaşayan insanlar dernek bile kurdu, otomotiv sektöründe olan biri olarak çok rahat bu yorumları yapabilirim diye düşünüyorum. Nasıl ki Golf ile A3 arasında 1 tık kalite farkı varsa, Leon ile Golf arasındaki kalite farkıda 1 tık ın üstüne çıkmaz.

Saygılar.

@krym Yorumunuz için teşekkürler hocam. Sadelikten yanayım ben de, gösterişsiz her yerinden bir şey çıkacakmış gibi görünen araçlara ısınamıyorum. Honda için aynı düşüncelere sahibiz :)

Benim tavsiyem de sıfır Leon olur eğer kaldıysa. :)  Onun dışında güzel denk gelirse 1.4 Golf dsg Highline alınabilir. Suv isteniyorsa sıfır 2008 veya C5 Aircross bakılabilir.

@Acemi neden satıyorsunuz (değiştiriyorsunuz)?

Bir anlam veremedim.

Sadece cam tavan ve keyless için mi?

Selam Arkadaşlar,

Son dönemde elimde ki 2019 1.5 tsi comf. Aracımı satmak ve 2017-2018 hgline bir golf alma niyetindeydim. Nihayetinde bir arkadaş ile anlaştık ve aracımızı bir sıkıntı çıkmaz ise pazartesi günü teslim etmiş olacağız. Simdi asil konu yerine ne alacağımız ? Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. 

Tercihlerimiz:

bütçemiz yaklaşık 200 TL.

1.0 TSI olmaması, DSG olmalı, cam tavan, anahtarsız çalıştırma tercih sebebi, Vag grubu önceliğimiz.

Siz olsaydınız hangi aracı tercih ederdiniz ?
Sizin bütçenizle hemen hemen aynı bütçeyle Leon 1.5 TSI Xcellence aldım, çok da memnunum. Golf ile kıyaslarsak Golf Highline'dan bile dolu bir araç. Sadece marka algısı yüzünden ciddi bir fark verip boş bir Golf almaya gerek yok diye düşünüyorum. (ben öyle yapıyordum, sonra siparisimi iptal ettim.)

Geri
Üst Alt