Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rüya iste? Kaza konuları bilinç altı etmiş

(Bu gece)

Peder beyle arabada gidiyoruz (golf degil , zaten ben arabamı rüyada bile kimseye vermem) 

O kullanıyor !

Bir viraj dönerken savrulduk 

Araba yoldan çıkıp insan boyu ekin tarlası icinde 20-30 metre daha gittikten sonra ,  maalesef tarla bitti ve ucurum 

Aşağı düşüş 3-5 saniye sürdü havada düşüyoruz

Yere çarpmadan gözlerim açıldı ?

Ohhhh beeee dedim ....rüyaymış ....

Upvote 0

Hocam aklınızda olsun.Kasko yaptırırken ikame aracı üst segment seçin.70-80 lira birşey fark ediyor.Golften sonra clio vermezler en azından.
İkame araçta hiç lüks aramıyosunuz hocam :)  1 kere w205 c180 1 kere de corsa d 1.4 aldık ikame olarak. Sonuçta size ait değil ve ikame arabayı işinizi görsün diye alıyorsunuz. Kendi aracınızı sabırsızlıkla beklediğiniz için ikame aracın ne olduğu çok da önemli değil bence. Ben hatta Corsa'dan daha çok keyif aldım motor sesi güzeldi :D  

Upvote 0
İkame araçta hiç lüks aramıyosunuz hocam :)  1 kere w205 c180 1 kere de corsa d 1.4 aldık ikame olarak. Sonuçta size ait değil ve ikame arabayı işinizi görsün diye alıyorsunuz. Kendi aracınızı sabırsızlıkla beklediğiniz için ikame aracın ne olduğu çok da önemli değil bence. Ben hatta Corsa'dan daha çok keyif aldım motor sesi güzeldi :D  
Vallahi arabayı bulduğumuza şükrediyoruz hocam.66 kW ama araç yerinde durmuyor bu yeni Clio motorları da iyiymiş güzel ivmeleniyor. Ama fazlaca tirim sesi ve tıkırtı :(

Upvote 0
Vallahi arabayı bulduğumuza şükrediyoruz hocam.66 kW ama araç yerinde durmuyor bu yeni Clio motorları da iyiymiş güzel ivmeleniyor. Ama fazlaca tarım sesi ve tıkırtı :(
Araç 0.9 Tce mi 1.5 Dci mı? 2 motor da gayet güzel ivmelendiriyor Clio'yu. Dizelse tüketimden zaten memnun kalırsınız ama 0.9 Tce de baya az yakıyor. İç mekan da ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı hocam, sonuçta B segmenti araba.

Upvote 0
@bf417 merhabalar benim imm ne kadar hocam birde bende imm altında olum sakatlik kişi başına ve ölüm sakatlik kaza başına ücretleri yazmiyor  @typhoons

Screenshot_20200603_192300_com.google.android.apps.docs.jpg

Upvote 0
Upvote 0
@bf417 teşekkür ederim hocam sizi bulmuşken bir sorum daha olacaktı edevlet üzerinden kasko bilgilerine baktım en altta kasko yazıyor ve 110. 766.000 var bu neyin fiyatıdır sayın hocam 

Screenshot_20200603_212051_com.android.chrome.jpg

Upvote 0
@Mertcan33 araç bedeliniz hocam. Pert yada ağır hasar olduğunda aracınız için size ödenecek en yüksek fiyat.

Upvote 0
@typhoons hocam bu rakam çok düşük aracım 1. 2 tsi 2016 34binde.. Sizde kaç yazıyor acaba ayrıca o fiyatı ek ücret ödeyerek arttırma şansımız varmi 

Upvote 0
@typhoons hocam bu rakam çok düşük aracım 1. 2 tsi 2016 34binde.. Sizde kaç yazıyor acaba ayrıca o fiyatı ek ücret ödeyerek arttırma şansımız varmi 
O bedel önemli değil takılmayın sigorta sisteminde o an sizin aracınıza belirlenen değer, şu an aracınız perte çıksa alacağınız rakam yeniden belirlenir çoğu poliçede rayiç yazar değer belirtilmez bile, ama pert durumlarında pazarlık vs devreye girer exper size teklifte bulunur siz beğenir beğenmezsiniz ona göre anlaşırsınız.

Upvote 0
Bende öyle bir bedel yok hocam. Her firmanın kendi aralarında farklılıklar gösteren poliçeleri var. Genel olarak piyasa bedeli önemli burada.

Upvote 0

@bf417 anladım hocam yani kaskoya bir miktar daha ödeyerek o bedeli yükseltmeyiz değil mi sayın hocam 

Upvote 0

Geri
Üst Alt