ARACIMI SATMAYI DUSUNUYORUM SIZCE EDERI NEDIR ?

@Yehanoha

Evet ikisinin standart donanımlarını teraziye koyunca golfün nakavt edecek + ları çok ağır gelmiyor.

Demekki golfe 250 şişik oldu (bencede)

Donanım + sı - sisi anlamında 250 den fiyat kırmak lazım

115.000 Komik bir rakam imkansız o rakamlara. O paralara imkansız. 

115i mk6lara istiyorlar
İlanlarda farkli fiyat fantezileri var, ama bence gideri 130-135 civarı. Corona kabusu atlatilirsa daha iyi fiyata gider ama şu an zor gibi. Çünkü alıcı sayısı az.

Üzerindeki ekstraları + olarak değerlendirmek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Alıcıya kalmış. Mesela ben oynanmış araba almak istemem. Far olsun medya cihazi olsun fabrikasyon ve ya oem olsun isterim. Biraz orjinalciyim. Bunlar su an zaten alıcı sayisi az olan pazarda yelpazeyi daha da daraltir.

Hayirlisi olsun. İyi satışlar [emoji2325]

Sent from my iPhone using Tapatalk

115-120 diyenlerin piyasadan haberi yok. Ben bu opsiyondaki araçları 5-6 aydır takip ediyorum. Hiçbir zaman 115-125 lere gitmedi. 140 tan aşağı kesinlikle satmazdım yerinizde olsam. Fluanceler 110 bini geçmiş haldeyken.  

@Sinanmiray hocam tavanda boyasız göçük düzeltme için tavan döşemesi söküldü mü? Nasıl yapıldı? Benim de aracıma otobanda seyir halindeyken bir cisim geldi ve tavanda göçükler oluştu.Bu konuda öneriniz nedir?

Sarı site ortalaması 140-150 arası. Bu fiyat aralığında gider diye düşünüyorum.

Sıfır symbol bile 130k ya dayanmış ( bende var turşu bidonu gibi yemin ederim) satmayın ucuza millet bilerek uyanıklık yapıyor. Satarsanız alamazsınız bir daha.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Beyransever hocam ben tavan göcük düzeltme yapmadim ama göcük düzeltme yaptircaksan çok iyi bi ustam var istanbulda

@Savatage hocam ben dizel otomatik busines passatı, geçtiğimiz Ekim ayında 206’ya aldım. Şimdi siz benzinli passatı 245 veriyorlar diyorsunuz. Piyasanın yorumunu size bırakayım. 

@Savatage hocam ben dizel otomatik busines passatı, geçtiğimiz Ekim ayında 206’ya aldım. Şimdi siz benzinli passatı 245 veriyorlar diyorsunuz. Piyasanın yorumunu size bırakayım. 
Valla tam da bu passatı alacak arkadaşa mesaj attım 

Gecen hafta 2,5 ay önce kaporasını verdiği bu araç İCİN (business passat 1.5 sonroof YOK) ayın 27-28 i  245 den teslim ederiz demisti bayi deki satışcı

Benim piyasa takiplerime göre 253 bu araç (internet forum larda dönen teklif fiyatları)

Hem kendi all star golfünü satamadı hem passat253- 255 olursa anlamı yok

Elindeki araçtan zarar edecek

Alacağı araçtan zarar edecek 

Ben olsam vazgeçerdim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mart ayinda golf 1.6 tdi 2015 manuel 116.000 de 2 parca lokal boyali boyali bluetooth yok yağmur ve park sensoru yok hiz sabitleme yok led far yok 123.000 tl ye aldik suan ben de 135-140 000 bandinda goruyorum araci sorsan eder mi bence etmez ama piyasasi malesef oyle.bugun satsam ayni fiyata yarin alamam.

Hocam bende aracımı satıyorum ilana koydum. Koyduğum fiyat 151.5k pazarlık sonrası 148k ya bırakmayı düşünüyorum. Hatta iki ciddi arkadaş aracıma bugün bakmaya geldi. Araç özellikle ilgili konu başlığındaki gibidir yani benim aracım ;)   örnek olması açısından paylaşıyorum. Şuan için fiyat bi tık yüksek olabilir ancak biraz tok satıcı olmak gerekiyor aceleniz yoksa. Çünkü fiyatlar bayram sonrası artacağını düşünüyorum.

Geri
Üst Alt