Jump to content

karadereli34

ARACIMI SATMAYI DUSUNUYORUM SIZCE EDERI NEDIR ?

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

arkadaslar aracı satmayı dusunuyorum ama fıyat bıcemıyorum malum pıtasa cok karmasık sızce ederı nedır ? 

Golf 7 2015 model 1.6 dızel manuel bluematıon comfortlıne 84 bın km boya tramer kaza vs yok sanruf yok

extra olarak

U led far - 7.5 arka kayar led stop - akrapovıc cıft cıkıs egzoz ucu - 3.5 cm spor yay - 18 ınc jant lastık yenı - 10.1 double ekran -gerı gorus kamerası - spoıler dıfuzor vs vs ufak defek ıc aksamdada vardır klıf paedal set vs gıbı 

BBakımı daha yenı yapıldı

tarihinde karadereli34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraf atarsanız aracın görünümünü de görsek iyi olur hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@karadereli34 Hocam bu ekstraların fabrikasyon mu yoksa sonradan mı olduğu bile fark ettirir fiyatı. Fabrikasyon U led mi mesela? OEM Kayar Led mi mesela? 10.1 Ekranınız anladığım kadarı ile android. 18" jantlarınız Durban mı? OEM mi? Bunların hepsi fiyatını değiştirir aracın. O yüzden siz hem aracın fotolarını hemde üzerindeki eklentilerin detaylarını yazarsanız kaba bir fiyat söyleyebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

150 bin + - pazarlık diye düşünüyorum hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, typhoons yazdı:

150 bin + - pazarlık diye düşünüyorum hocam.

Fazla söylediniz şuan güncel olarak 20161.6tdı dsg araçlar 60binde o fiyatlarda bu arkadaşımızın arabası 115-120civarı edebilir o da en yüksek 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba manuel ve comf. paket bi araç boyasızlıgını ve km gözönüne alarak 110 120 bandında normal ederidir ama ben 150 yazar beklerim derseniz sizin tercihiniz sonradan eklediginiz şeyler çogu zaman satarken size exra fiyat olarak dönmez sadece tercih edilmesini saglar tabi bunlar benim deneyimlerim hayırlı satişlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@altinoluksd bu araba ölüsü 130 nedenide bu hafta sarı sitede bitane 2014md 85000 binde beyaz comfort vardı hiçbir aksesuar yok 130a verdi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Sinanmiray yazdı:

@altinoluksd bu araba ölüsü 130 nedenide bu hafta sarı sitede bitane 2014md 85000 binde beyaz comfort vardı hiçbir aksesuar yok 130a verdi 

DSG olmasın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sarı sitede ağır hasarlıları 115 bin tl civarı. Benzer hatasız araçlar da 130-135 bin tl civarı. Bence ederi 140 bin tl civarı diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Açık konuşmak gerekirse 140-150 bin çok iddalı bir rakam 1.4 ACT DSG Highline golfleri veriyorlar o fiyatlara, bence yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi 115-125 arası bir rakama gider. 

tarihinde cmsarikaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sarı sitedeki fiyatlar saçmalık ötesi adam 100 binde golf higline 200 bin yazmıs bu arabalara bu paraları verenlere inanamıyorum. Şaka gibi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hiçbir şekilde araç kötülemek değil amacım olanı göstermeye çalışıyorum u led ve stop eklentisi en iyi 5000tl jant lastik 4500 bu eklentiler yerine km bakımından daha düşük ve dsg bir araca binmiş olurum derim 
AF03B85D-3C4D-47CF-8FC4-5572B29AEBF9.thumb.jpeg.0adde6803868d5a430782e4caccb08bf.jpeg

79B61BCE-B8C9-476D-87CA-119A5622AFDC.thumb.jpeg.236bddcacbddeebda3eabc1039a5c13e.jpeg

tarihinde altinoluksd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@altinoluksd Kesinlikle katılıyorum, bu söylenilen 150+ paralara DSG ve daha genç araca kendi ellerimle retrofitleri yapmayı tercih ederim. (Kesinlikle konu sahibi arkadaşa lafım yok )  

tarihinde cmsarikaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tiesay yok manueldi he birde tavanda boyasız göçük düzeltme vardı birde şöyle söylim kendi aracım 2014 manuel dizel comfort iki yanda lokal boyalar var 6 bin kayıtlı 90 binde 125 den aşağıya vermem hocam hyundai i 20 lere bu fiyatları söylüyorlar sıfır fiyatları çok arttığı için 2. Elde yüksek 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla sarı sıtteye veya baska satıs sıtelere bakınca 130 bınden baslıyor fıyatlar ayrıyetten boyalı vs araclar 115-120 cok dusuk fıyatlar bence 115-120 arac yok bakınca 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim Görüşüm ;

İlna koyma fiyatı 128-134 k

Satış rakamınız  126-130 k arasında olabilir. Model bu tip araçlarda çok önemli diye düşünüyorum 2015 de bir takım yenilikler eklendi mk 7 lere.Örneğin Highline araçlara led stop renkli ekran gibi comfortlarda da yanlış hatırlamıyorsam sürüş yardım eklendi standart olarak 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahsi fikrim 110-120 ye benzinli bomboş focus satılıyor golf bence C sınıfımda birçok araçtan kaliteli ucuza verme hocam bak araştır şimdi şu fiyat iste desem çıkar biri bişey der uğraşamam gece gece ama iyi araştır😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Crazy112 bende burdakı fıyatlara sasırdım acıkcası ama herkesın kendı gorusu tabı ılanlara bakıyorum 110-120 arası hasarlı golfler var bu fıyatlara satan varsa burda kuzene arac arıyoruz hemen alırız 110-120 arası 2015 model dızel hatasız manuel 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@karadereli34 ya ben alırken de böyleydi şu eder bu eder abi verin alim desen sarı siteye göre fiyat biçer varsa aynı ayar hatasız bende alim bir tane daha

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araç  140-143 arası ilana girilir.

Üzerindeki  sonradan takılan + lar dahil dediğim aralıktan satışa çıkmalı

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage  bencede o fiyatları galerici verir oda zaten alır 140a ilana koyar fokus Civic bile yok o paralara artık 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

140ın altına verme. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...