GOLF R STOK YAYLAR

@Negatiwe hocam inanin yetkili servisinden tutun sanayiye kadar herkese gosterdim ama herkes orjinal oldugunu soyluyor ve herhangi bir islem uygulanmadigini soyluyorlar

fotograf cekebilirsem cekmeye calisirim
Yani hocam yay fabrikasyon R yayı ama ön arka geometride sıkıntı var, aklıma amortisör takozları geliyor. Konforda arka tarafta sertlik zıplama rahatsız edici birşeyler varmı? 

Yukseklik yaylarla alakali, arabadan amortisoru sokun sadece yaylari takin ayni yukseklikte kalir :)  Amortisorluk bir durum degil yani...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf Yusuf hocam ön yaylar başka olabilir mi? Sanki arkası normalde önü yüksek miş gibi geldi bana. Ön yay da bir değişiklik olmuş olabilir. 
Önler benle aynı görünüyor. Bence arkalarda press var. Önler coil arkalar press senaryosu bana da mantıklı geldi. 

@forzaGilles evet hocam son çare servisten yay fiyati alip taktiricam yeter ki sorun cozulsun

eger sifir yay takarsam duzelecegini umuyorum

DCC var aracta

araci yetkili servise goturdum orda lifte kaldirdilar yaylari kontrol ettiler sadece

baska biseye baktirmadim
Hocam yetkili serviste arka yaylar değiştirin derim ben. Max 2 civarı tutar. Önler orjinal yükseklikte. Sadece arkaları değiştirin. 

@yusuf ama hocam adam neden boyle bisey yapsin ki

yapacak olsa iki tarafi da yapar cunku boyle goruntu kotu

onler coil olsa anlasilmaz mi hocam

serviste baktirdim sonucta

@TornadoRedGolfR siz bence 4 tane almayın ilk önce arka iki tanesini değiştirin görüntü düzelir muhtemelen. coil konusunda önceki sahiplerinden biri coili sökmüştür hocam, zanten sorun söktüğünden dolayı kaynaklanıyor. sökmese önleri ayarlar binderdiniz. aracı orjinale döndürüp satmış olabilir, arkadaki presli yayları düzeltirmemiş olabilir. yaylar takım halinde mi geliyor bilmiyorum ama alabiliyorsanız arka iki tanesini alın.

@tuncer_2632 hocam bana önlerde çok yüksek geliyor

açıkcası önü de arkası gibi olsun istiyorum

spor yay takmayı düşünüyorum o yüzden
ama sorun düzelir mi emin değilim

Geri
Üst Alt