Android Auto 5.3 yeni sürüm

@farbar merhaba

Androit autoyu indirince desteklemedigi programi calistirmak icin 10 defa menuye tiklayarak ayrintili ayarlara girebiliyordu ben giremiyorum. Carstreem mi nasil calistirabildiniz.

Simdiden tesekkurler.

[mention=219]farbar[/mention] merhaba
Androit autoyu indirince desteklemedigi programi calistirmak icin 10 defa menuye tiklayarak ayrintili ayarlara girebiliyordu ben giremiyorum. Carstreem mi nasil calistirabildiniz.
Simdiden tesekkurler.
10 defa tiklayinca menüye girmeniz gerekir.
Carstreem için root gerekli

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@farbar belli bir surumden sonrasi icin menuye girme olmama duruma varmi acaba 5.2 ve 5.3 de yapamadim.

[mention=219]farbar[/mention] belli bir surumden sonrasi icin menuye girme olmama duruma varmi acaba 5.2 ve 5.3 de yapamadim.
Hiç yaşamadım. girmesi lazim

Baktım hocam, pencere küçülmesinden falan bahsetmiş, karanlık mod daha iyi çalışıyor, müzik dinlerken telefon görüşmesi geldikten sonra müzik kaldığı yerden devam ediyor falan demişte, bu özelliklerin hepsi 5.2 sürümünde zaten vardı. 
Hocam geç döndüm bu mesajına, 
Bu sürüm genel itibariyle performansı iyileştirmek ve kullanışlılığı arttırmak için yapılmış görünüyor. 
En belirgin yenilikler için de şu şekilde bahsediliyor;

"Arayüz çok daha akıcı ve uygulamalar arası geçiş anlık." 
"Pop up bildirimleri daha ufak ve siz kapatmak zorunda kalmadan kendiliğinden kapanıyor"
"Medya ekranındaki bildirimler kapatılabiliyor"
"Durum çubuğunda hava durumu bilgisi"

Hocam geç döndüm bu mesajına, 
Bu sürüm genel itibariyle performansı iyileştirmek ve kullanışlılığı arttırmak için yapılmış görünüyor. 
En belirgin yenilikler için de şu şekilde bahsediliyor;

"Arayüz çok daha akıcı ve uygulamalar arası geçiş anlık." 
"Pop up bildirimleri daha ufak ve siz kapatmak zorunda kalmadan kendiliğinden kapanıyor"
"Medya ekranındaki bildirimler kapatılabiliyor"
"Durum çubuğunda hava durumu bilgisi"

Anladım hocam, dediğim gibi bu yazdığınız özellikler önceki sürümde zaten vardı hava durumu bilgisi durum çubuğuna değil sağ üst köşede yer alıyor. 

Ayrıca belirli uygulamaları menüden kaldırıp ekleyebiliyorsunuz... 

Screenshot_20200507-205040_Android Auto.jpg

En iyisi ben bir kurup deneyeyim, bendeki sürüm halen 4.9. 

@farbar hocam son bir soru. Belki aciklamasi zordur. Eger oyleyse bosver.

Telefonu rootlamak istiyorum gelistirici modu actim ve ayarlarini yaptim. Odinden tpwr dosyasini yukledim. Supersu dosyasini telefon data dosyasina ekledim. Sonra takildim. Telefon note 9  yazilimi andoid 10. Simdiden tsk ler.

[mention=219]farbar[/mention] hocam son bir soru. Belki aciklamasi zordur. Eger oyleyse bosver.
Telefonu rootlamak istiyorum gelistirici modu actim ve ayarlarini yaptim. Odinden tpwr dosyasini yukledim. Supersu dosyasini telefon data dosyasina ekledim. Sonra takildim. Telefon note 9  yazilimi andoid 10. Simdiden tsk ler.
Xda note 9 bölümünden yardim alabilirsiniz. Magisk ile yapmani tavsiye ederim. Onceki telim note 8 idi. O olsa yardımcı olabilirdim.

• Beğen
Tepkiler: red
Merhaba, 5.3 sürümü için carstream tarzı rootsuz kullanabileceğim bir apk var mıdır acaba youtube izlemek için?

Android auto ve mirrorlink bir arada
Yasakların sonunda video cekeyim dedim.

Geri
Üst Alt