Android Auto 5.3 yeni sürüm

[mention=219]farbar[/mention] en son 2020.05.02 (2.2) kararlı versiyonu var denediniz mi?
2.0 dan 2.8 kadar var hocam
Hepsini denedim ama kafam basmiyor yapamadım bi şekilde hemen kabloya sarıldım:)

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@farbar programı yazan adam altına yazmış zaten tüm hepsinde çalışmayabilir diye. şimdi foruma girip okudum. yani birazda şans sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=219]farbar[/mention] programı yazan adam altına yazmış zaten tüm hepsinde çalışmayabilir diye. şimdi foruma girip okudum. yani birazda şans sanırım.
Sanırım öyle bisey. İngilizcem yok zaten kopyala yapıştır çevir:)

[mention=219]farbar[/mention] Benim ingilizcem varda nolacak hocam yapıştır gitsin boşver sonuçta anglomanca boktan bir dil.
Aynen[emoji23] çevirince bildiginide unutuyor insan

Özür dilerim hocam herkes her işi bilmek zorunda değil birine karışık gelen başkasına gelmeyebilir.
Bi katkımız olucaksa diye ilk defa bi dosya yuklemistim. Ondan olabilir.

Estağfurullah hocam,yanlış anlamayın. Doğru tabii ki herkes herşeyi bilmek zorunda değil. Maksadım dalga vs geçmek değil. Sadece söyledim o kadar. Kırdıysam k.bakmayın.

Estağfurullah hocam,yanlış anlamayın. Doğru tabii ki herkes herşeyi bilmek zorunda değil. Maksadım dalga vs geçmek değil. Sadece söyledim o kadar. Kırdıysam k.bakmayın.
Benden yana sorun yok kardeşim.[emoji120]

Benden yana sorun yok kardeşim.[emoji120]

Katkılarınız kesinlikle tartışılamaz dercede değerlidir benim için. Anlayışınız için teşekkür ederim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Spotify da müzik dinlerken direksiyon üstü tuşlardan müziği ileri, geri atlamada sorun yaşayan var mı? 

Eskiden bazen çalışıyordu ancak bir süredir artık çalışmıyor. 

Spotify da müzik dinlerken direksiyon üstü tuşlardan müziği ileri, geri atlamada sorun yaşayan var mı? 

Eskiden bazen çalışıyordu ancak bir süredir artık çalışmıyor. 
Eskiden bazen çalışıyordu derken ? Bende şuanlık sorun yok normal bir şekilde çalışıyordu. Fakat bi ara OBD ye taktığım DATAPLUG yüzünden şarkıyı atlarken gecikmeler vardı, Dataplug'u çıkartıktan sonra sorun düzeldi. Sizde farklı bir durum söz konusu olabilir.

Eskiden bazen çalışıyordu derken ? Bende şuanlık sorun yok normal bir şekilde çalışıyordu. Fakat bi ara OBD ye taktığım DATAPLUG yüzünden şarkıyı atlarken gecikmeler vardı, Dataplug'u çıkartıktan sonra sorun düzeldi. Sizde farklı bir durum söz konusu olabilir.
Recep hocam ben de aracı aldığım günden beri bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Sanırım benim telefonumdan dolayı oluyor.

Bir ara 5.3 sürümüne güncelleme yapacağım, belki düzelir. 

Recep hocam ben de aracı aldığım günden beri bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Sanırım benim telefonumdan dolayı oluyor.

Bir ara 5.3 sürümüne güncelleme yapacağım, belki düzelir. 
Telefonunuzun sürümü güncelmi ?

@Recep Gül Android 9 mevcut. 

Ancak android auto uygulaması 4.959 sürümünde, bunu güncelleyip denemem lazım. 

Geri
Üst Alt