Android Auto 5.3 yeni sürüm

İyi günler üstad lar. Bende android auto kullanıyordum apk ile yükledim telefona. Sonra Google play otomatik güncellemeye başladı programı fakat son güncellemede sıkıntı bir durum oldu. Programın simgesi ekrandan kayboldu. Yüklü programlarımdada gözükmüyor. Google olayda yüklü gözüküyor silemiyorumda. Arabaya bağlayınca açılmıyor artık. Naptıysam düzeltmedim güvenli modada baktım yok program uygulamaların listesinde gözükmüyor. Format attım telefona yine aynı çıldırıcam. Anlayan biri yardım edebilir mi? 

Merhabalar, 

Hocam format atmanıza rağmen nasıl telefonda kalır, anlamış değilim. Acaba siz format sonrası google hesabına giriş yaptığınızda önceden yüklü olan uygulamalarınızı mı görüyorsunuz, yani telefonda kurulu değil ancak eskiden kurulu olduğu için hesabın içerisinde görünüyor. 

APK dosyasını tekrar yüklemeyi denediniz mi? 

İyi günler üstad lar. Bende android auto kullanıyordum apk ile yükledim telefona. Sonra Google play otomatik güncellemeye başladı programı fakat son güncellemede sıkıntı bir durum oldu. Programın simgesi ekrandan kayboldu. Yüklü programlarımdada gözükmüyor. Google olayda yüklü gözüküyor silemiyorumda. Arabaya bağlayınca açılmıyor artık. Naptıysam düzeltmedim güvenli modada baktım yok program uygulamaların listesinde gözükmüyor. Format attım telefona yine aynı çıldırıcam. Anlayan biri yardım edebilir mi? 
Android auto'nun ismi değişti, belki "Android auto" olarak aradığınız için bulamıyor olabilirsiniz. Yeni ismi " telefon ekranı için Android" bir ihtimal olarak söyledim. 

Yapamazsınız uzaktan telefonunuza bağlanıp bakabilirim isterseniz. 

Arkadaşlar ben de bugün yeni cihaz aldım ve herşey sorunsuz çalışıyor. Fakat whatsapp ve diğer uygulamalar ekranda görünmüyor sebebi nedir acaba? 

@strayderHocam merhaba,

Yeni cihazdan kastınız telefon mu yoksa media ünitesi mi? 

@tiesay Merhaba hocam. Çin'den noname cihaz aldım. Orada görünmüyor uygulamalar yabancı forumlardan da baktım ama bir çözüm bulamamış kimse.

@tiesay evet hocam eminim. Bütün uygulamalar çalışıyor. Sesli komut, navigasyon bile çalışıyor. Fakat whatsapp ve messenger falan gelmedi ekrana bir türlü. 

Benim ünite fabrika çıkış olduğundan bir yorum yapamıyorum ancak forumda çin cihazları konusu var, orada kullanıcı arkadaşlar yardımcı olabilir sanıyorum. 

Geri
Üst Alt