Android Auto 5.3 yeni sürüm

Recep hocam root [emoji3]
Yeni s20 ultra aldım ertesi gün rootlamak zorunda kaldım.

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Helal olsun hocam valla cihaz zaten yeni piyasaya çıktı hemen rootlamışsınız :D  

@Recep Gül Aynen hocam maalesef bende de 2 güncelleme önce bir anda oldu. Umarım çözülür. Aksi halde gelen mesajları anlamak mümkün değil. Güncelleme yaptım ama maalesef hala aynı aynı sorunu yaşayıp sorunu çözerse paylasilirsa iyi olur. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
sanırım fizy desteği geldi. önceki sürümlerde yoktu 5.3 ile fizy otomatik olarak ekrana geldi

Cnn den tut, reddit e kadar heryerde haberi var hocam. Reddit de kullanıcı yorumları da mevcut, göz atmak isterseniz. 

https://amp.reddit.com/r/AndroidAuto/comments/gbp78g/new_android_auto_version_535016/

Acaba eski sürümü kaldırıp, sıfırdan 5.3 ü farklı bir kaynaktan indirerek tekrar kurmak çözüm getirir mi. 
Baktım hocam, pencere küçülmesinden falan bahsetmiş, karanlık mod daha iyi çalışıyor, müzik dinlerken telefon görüşmesi geldikten sonra müzik kaldığı yerden devam ediyor falan demişte, bu özelliklerin hepsi 5.2 sürümünde zaten vardı. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeri değil ama az önce meraktan Mirrorlink i yükledim, bir karar almışlar ve yerinde olmuş. Sanırım kullanım azlığından dolayı, kaldırıyorlar. 

Screenshot_20200506-230204_Car Mode.jpg

Geri
Üst Alt