Golf 2020 Model Yeni Fiyatlar

@Raban7  öyledir hocam muhtemelen ama normal bir alici yanina yaklasmaz dusunsene 0 km arac almisin tampon orijinal degil jant cakma 😁

@Raban7 Hocam bunlar org r line değil mi ki?
Hocam bunlar çakallığın alasını bulmuşlar. Standart Highline araca replika rline ön tampon ve replika 18 jant takıp rline diye satmaya çalışıyorlar. Ne arka difüzör var, ne ön panjur var orjinal. Bunlara çok şey söylenir de... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
sarı siteciler ?  onlara kalsa  euro 8 e  doğru gittikçe  400 bin isteyecekler kısa-orta vadede .ama rüya görüyorlar  .   250 ? 275 ?  300 ? nedir ? 

yok öyle bi dünya ,   hepsi  aralıkta-ocakta-şubatta sırasıyla 197 bine / 207 bine / 213 bine aldıkları golfleri 

190 bine kadar düşüp verecekler !   eğer corona uzun vadeli birşeyse tabi  ? 

benim araç şubatta  169 ediyordu ? 

şu an 159 a müşteri yok 

herşeyi vuran araba sektörünü vurmuyorsa  ?  garip  yani . 

şu an THY  Filosuna 15  airbus alıyorsa ,  araba  almakta abes olmaz tabi ama ? 

thy ? sanmıyorum ! o kadar da yapmaz ?  nereye uçacak .. jüpitere mi ? 

golf 8 almanya 1.0 tsı 110bg  başlangıç fiyatı 23000 eurolarda. golf 7 nin zamanında başlangıç fiyatı aynı motor için 19.000 euro idi sanırım.

@Salih Sayın manuel 1.0 sanırım

otomatik başlangıç nekadar hocam 
Artık otomatikler Türkiye de daha ucuz .Golf 8 de böyle olacaktır bence. Doğuş Golf 7,5 fiyatlarını birazcık golf 8 fiyatlarına alıştırma yönünde değiştirdi. Manuel almak isteyen daha çok verecek. Hatta manuel hiç gelmeyecek bana kalırsa Türkiye ye. Yurt dışında otomatik farkı ülkemizde ki gibi kayda değer farklar oluşturmuyor. Almaya sitesinde 21.000 eurolara da 1.0 tsı 90 bg başlangıcı var. Türkiye ye bu motor golf ile hiç gelmediği için almadım. aşağıdaki resimde paketlerin fiyatları ama 1.0 tsı 90 bg olan motor bunlar . üzerine 2000 euro eklemek gerek.

Ekran Alıntısı.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiyede dizel otomatik şuan manuelinden ucuz fiyat listesinde.

Bugün twitter’da denk geldim :)  

2010 Sıfır Otomobil Fiyatları

74DBE8CD-CA14-44B5-BE19-DED5FF891972.jpeg

Geri
Üst Alt