Daha önce kullandığımız farklı model araçlar,fotoğrafları,golf ile karşılaştırma

Babam benim araba hasta dicez serceden tut efsana kasa toyata jetta golf 6 honda civic dogan fuleance megan1 megan 2 golf 5 golf4 daha birsuru var yas yas ilerledi yada ben cok merakliyim ondan golf 7 de durdu 8 i bekliom dio yada passat  ama en sevdigide aralarinda GOLF

Golf satilirsa acikca diyim aglarim cok hatiralarim var en cok bunu seviyorum aralarindan  X(

57.000,- km de alıp 117.000,- de ayrıldım. 2007 1.4 TDI GOAL.

Çok sevmiştik kendisini.

Not: Üzerindeki çelik (sac) jant, lastiki jant kapağı kış takımıdır.

IMG_3388.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Wolfsburghocam hem pc den hemde ı phone arşivimden silindi mevcut pc duruyor.dediğiniz yöntem nedir acaba çok önemli resimlerim vardı geri getirebilene minnettar olurum ;)

@Wolfsburghocam hem pc den hemde ı phone arşivimden silindi mevcut pc duruyor.dediğiniz yöntem nedir acaba çok önemli resimlerim vardı geri getirebilene minnettar olurum ;)
Hocam harddiskden silinen dosyaları geri getiren bolca uygulama mevcut. Eğer bu işlem üzerinden uzun süre geçti ise çok mümkün değil ama

Bende öncekilerden birkaçının elimde olan resimlerini ekleyeyim buraya?Şu yanyana duran bi bordo bi kırmızı bi ara çiftlemiştim bordoyu motor istiyordu aldığımda babam motorunu yaptım.Sonrada sattım.Önce kırmızı 207yi sonra poloyu.Siyah polo 6r aracımı aldım.İçlerinde tabi golfe kıyasla en yakını a3 gri slıne aracımdı.Rayda gider gibiydi.1.6 motor malesef çok yakıyordu.Tüp taktırmaya kıyamadığımdan satmıştım.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

@Wolfsburg ;)  Bekliyorum hocam 6 ay önce felan silindi. 

Önceki aracım Linea idi. Tertemiz kullandım, kitabına uygun.3,5 sene bana gayet iyi arabalık etti. Hiç tık etmedi. Ben de onu bakımından mahrum bırakmadım.Ondan önce Corolla'm vardı. Onun fotograflarını koyamıyorum çünkü dün evimize hırsız girdi laptopu almış götürmüş. Ama o Corolla benim için ayrı bir araçtı. O aracı sürerken beni ve çevremdekileri Allah korudu diyebilirim.Gençlik işte diyeceğim de gençlik değil aslında, neyine güveniyorsun trafiğe açık alanda sport olmayan bir arabayla. Aradan Megane I, Megane II de geçti. Corolla, Megane gibi araçlar ile Linea sınıf olarak birbirinden farklı biliyorum. Linea'yı da sıfır olması, model yenileme ve İstanbul içi çok kullanacağım için tercih etmiştim. İyi ki de etmişim o arabadan hiç pişman olmadım. Hatta satarken de üzüldüm :)

Şimdi Allah'a şükür Golf'ümüz var. Çok seviyorum keretayı ama bazen ayda 200-300 daha vereydim de Highline alaydım demiyorum desem yalan olur. Ama seviyorum yine de alınmasın o da şimdi duyunca :D

18.12.2015 283.JPG

Geri
Üst Alt