2016 golf sipariş durumları...

16 Eylülde sipariş verdiğim aracım dün bayiye geldi.Pazartesi işlemleri yapılacak hafta içi teslim hayırlısı ile

16 Eylülde sipariş verdiğim aracım dün bayiye geldi.Pazartesi işlemleri yapılacak hafta içi teslim hayırlısı ile
Gözün aydın hocam, geçmez şimdi saatler, dakikalar, saniyeler :)

Benim aracım da yaklaşık 2.5 ayda gelmişti..

Tekrar hayırlı olsun..

Bende geçen hafta 1.2 tsı golf manuel mıdlıne plus 67.750 tl ön arka park sensörlü anlaştım. bugün Türkiye ye giriş yapacağı söylendi. Fakat ötv zammı etkiledi. satış müdürünü aradım  ve salı günü haber verecek bana belki doğuş müşteri memnuniyeti olarak bu tutarı karşılayabilir dedi bakalım göreceğiz :)

Değerli golf tutkusu dostlarim;
Bu otv düzenlemesi belirsizliği ve makyajli kasa fiyatlarının butcemi asacagini düşündüğüm için hazırda bulduğum ve aradığım özelliklerin %90 ini karşıladığını da görerek cuma günü altur dan kurşun gri, panaromik cam tavanlı, durban jant li , u led li, ergo active koltuklu 1.4 tsi 125 hp dsg highline aracı sipariş etmiş bulunmaktayım. İnşallah salı günü teslim alacağım. Darısı diğer bekleyen arkadaşlarımızın başına.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Teslim anı fotosu isteriz :)

Bende geçen hafta 1.2 tsı golf manuel mıdlıne plus 67.750 tl ön arka park sensörlü anlaştım. bugün Türkiye ye giriş yapacağı söylendi. Fakat ötv zammı etkiledi. satış müdürünü aradım  ve salı günü haber verecek bana belki doğuş müşteri memnuniyeti olarak bu tutarı karşılayabilir dedi bakalım göreceğiz :)
hocam sen ne yaptın ben 01 kasımda comfortline 1.2 manuel aldım 66,500 tl

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam sen ne yaptın ben 01 kasımda comfortline 1.2 manuel aldım 66,500 tl
Hocam sende pahalı almışsın :)   ben 1.2 DSG comfortline sürüş konfor ve ışık görüş paketlisini 70 bine aldım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Golf Tutkunu arkadaşlar.

Şu an gemi üzerinde görünüyor siparişim. Taşıyacak gemi Kopere yanaşmadan 2 gün öncesinde sistemde gemi üzerinde görünmeye başlamıştı.

28 Kasım Koper hareket

30 Kasım Pire hareket

1 Aralık Derince

2 Aralık Dilovası

4 Aralık bugün Gölcük Ford-Otosan limanında.

Maşallah şehir içi dolmuşu çıktı bizim gemi. Gemi üzerinde görünmeye başlamasının üzerinden 9, Koper hareketinden bu yana 7. gün.

Normalde 5 Aralık pazartesi işlemleri başlatırız diye konuşmuştuk satış temsilcimle gemi koperden hareket etmeden. Dün aradı son gelen iki gemi rötarlı geldi muhtemelen çarşamba burada olur araç kusura bakmayın nakliye programı ve gümrük ithalat işlerinde sıkıntı olmuş falan dedi.

Daha önce Ford limanına uğruyormuydu bizim araçları taşıyan gemiler bilgisi olan var mı.

ben de acaba şiparişler ne zaman kapanır yada doğuş ne zaman makyajlı kasa öncesi yeni araç siparişi geçmeyi kapatır merak ettim..?

Merhaba Golf Tutkunu arkadaşlar.

Şu an gemi üzerinde görünüyor siparişim. Taşıyacak gemi Kopere yanaşmadan 2 gün öncesinde sistemde gemi üzerinde görünmeye başlamıştı.

28 Kasım Koper hareket

30 Kasım Pire hareket

1 Aralık Derince

2 Aralık Dilovası

4 Aralık bugün Gölcük Ford-Otosan limanında.

Maşallah şehir içi dolmuşu çıktı bizim gemi. Gemi üzerinde görünmeye başlamasının üzerinden 9, Koper hareketinden bu yana 7. gün.

Normalde 5 Aralık pazartesi işlemleri başlatırız diye konuşmuştuk satış temsilcimle gemi koperden hareket etmeden. Dün aradı son gelen iki gemi rötarlı geldi muhtemelen çarşamba burada olur araç kusura bakmayın nakliye programı ve gümrük ithalat işlerinde sıkıntı olmuş falan dedi.

Daha önce Ford limanına uğruyormuydu bizim araçları taşıyan gemiler bilgisi olan var mı.
Değerli Hocam 

:000050-medium:

Dolmuş benzetmesine gecenin bu saatinde bir gülüş patladı...

Cidden kaliteli bir espri olmuş. 

Bizim gemiler zaman zaman Pire limanına uğrar. Bu uğrama 2 güne mâl olur ama Dilovası son duraktır. Sonrası bizimle ilgili değildir.  Sanırım gemi sadece Vw taşımıyormuş :)  

Bu konu hep aktif olurdu ben aracimi beklerken ne olmus simdi :)  Fiyatlar mi bu konuyu demode etti acaba? :)  

Geri
Üst Alt