2016 golf sipariş durumları...

@Emrah  Teşekkür ederim, keyfini çıkaracagız inş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neptune galene gemisinde araci gelen var mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun Tekrardan Melih aracın . Kaplama işine girmemiş olsaydın 10 numara 5 yildiz bir Ustam iz vardı ona rica ederdik ama hayırlısı olsun artık. [emoji3]

One Life Live it.!!!

Hayırlı olsun Tekrardan Melih aracın . Kaplama işine girmemiş olsaydın 10 numara 5 yildiz bir Ustam iz vardı ona rica ederdik ama hayırlısı olsun artık.
emoji3.png

One Life Live it.!!!
Tekrar teşekkür ederim Ender hocam, aynen öyle yaptırdık hayırlısıyla o işi de..

Yapılacak daha çok şey var tabi :mad:

@Sabri Korkmaz Hayırlı olsun aracınız; kazasız, belasız günlerde kullanmak dileğiyle..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can araç comfortline. tatlı bir heyecan bastı. pazartesi alıcam arabayı. camlara film yaptırmayı düşünüyorum karartılmış cam yerine nasıl olur

@driver_can araç comfortline. tatlı bir heyecan bastı. pazartesi alıcam arabayı. camlara film yaptırmayı düşünüyorum karartılmış cam yerine nasıl olur
Güzel olur tabiki led stop siz eklediniz ozaman?Jantları da güzel tercih etmişsiniz yakışmış.Motor ve donanım özellikleri nedir acaba hangi bayiden alıyorsunuz?

@driver_can 1.6 tdı  manuel comfortline,  led stop, kapanır aynalar, sunroof, geneva jant, bi xenon farlar, kavacıktaki acarlar dan aldım. Hem aile hem spor olsun istedim. Cam film için önerisi olan var mı

Geri
Üst Alt