2016 golf sipariş durumları...

@melih_61 merhaba aklinizi karistirip hevesinizi kursaginizda birakmak istemem ama 1 ay civari gibi kisa bir sure icinde yeni makyajlanmis hali gelicek olan bir araci almak bana cok mantikli gelmiyor. Bende daha dedikodular dolasirken agustosta siparisimi iptal edip bi arac almak zorunda oldugum icin tiguana gecis yapmistim ancak suanda sizin yerinizde olsam yilbasi gibi kampanyali gelicek yeni makyajli kasayi beklerim ve sonra uzulmem ... golf 6 yi kampanyali zannedip 2012 yilinda hemen atlayip pulse modelini simdiki allstar gibi almistim yilsonuna dogru ve cok uzulmustum yeni kasa gelmesine ragmen neredeyse fiyatlar cok yakindi ve golf 7 alabilirdim gibi ornekler :)

@OnurD7 Ya da en iyisi hiç öğrenmemek :) Saolasın hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@melih_61 merhaba aklinizi karistirip hevesinizi kursaginizda birakmak istemem ama 1 ay civari gibi kisa bir sure icinde yeni makyajlanmis hali gelicek olan bir araci almak bana cok mantikli gelmiyor. Bende daha dedikodular dolasirken agustosta siparisimi iptal edip bi arac almak zorunda oldugum icin tiguana gecis yapmistim ancak suanda sizin yerinizde olsam yilbasi gibi kampanyali gelicek yeni makyajli kasayi beklerim ve sonra uzulmem ... golf 6 yi kampanyali zannedip 2012 yilinda hemen atlayip pulse modelini simdiki allstar gibi almistim yilsonuna dogru ve cok uzulmustum yeni kasa gelmesine ragmen neredeyse fiyatlar cok yakindi ve golf 7 alabilirdim gibi ornekler :)
Valla aracı isteyerek ve bilerek aldım açıçası mk8 2017 yılında gelir diye tahmin ediyordum ama makyaj geleceği konuşuluyor. O yüzden o konuları pek kafama takmıyorum diyebilirim. Hayırlısı böyleymiş..

Bende geçtiğimiz cumartesi günü izmir vosmer den 1.2 TSI comfortline manuel vites Pasifik mavi renk Sürüş konfor paketi Işık sürüş paketi vede elektronik katlanabilir aynalar olmak üzere siparis vermiş bulunuyorum Kasım ayınin 2.haftasinda gelecegini soyledi satış temsilcisi bakalım merakla bekliyorum 

Bende geçtiğimiz cumartesi günü izmir vosmer den 1.2 TSI comfortline manuel vites Pasifik mavi renk Sürüş konfor paketi Işık sürüş paketi vede elektronik katlanabilir aynalar olmak üzere siparis vermiş bulunuyorum Kasım ayınin 2.haftasinda gelecegini soyledi satış temsilcisi bakalım merakla bekliyorum 
Hayırlı olsun güzel tercih olmuş umarım biran önce kavuşursunuz;)

Nihayet TR'ye geldi golfüm :) Şimdi gümrükte 1 gün bekleyip yola çıkacak sanırım ayın sonuna teslim alacağım gibi görünüyor bir aksilik olmazsa.

Geçen ST ile görüşürken, bakım ile ilgili paketlerden bahsetti. Kendisi bana 3250TL'lik paket önerdi, ben de düşüncemde sadece seramik ve cam filmi olduğunu söyledim. Seramik normalde 1500 fakat 1000'e yaparız dedi, cam filmiyle beraber 1500 olur dedi. Dedim cam filmine 500tl mi alıyorsunuz(?)

Dedim tamam sadece seramik yapalım cam filmini ben yaptırırım. Sizce serviste başka yaptır dediğiniz önerdiğiniz bir şey var mı? Gövde altı yalıtım gibi bişe gözüme çarptı pakette onu sorgulamadım ama varsa fikir ve önerileriniz bekliyorum.

Teşekkürler

Nihayet TR'ye geldi golfüm :) Şimdi gümrükte 1 gün bekleyip yola çıkacak sanırım ayın sonuna teslim alacağım gibi görünüyor bir aksilik olmazsa.

Geçen ST ile görüşürken, bakım ile ilgili paketlerden bahsetti. Kendisi bana 3250TL'lik paket önerdi, ben de düşüncemde sadece seramik ve cam filmi olduğunu söyledim. Seramik normalde 1500 fakat 1000'e yaparız dedi, cam filmiyle beraber 1500 olur dedi. Dedim cam filmine 500tl mi alıyorsunuz(?)

Dedim tamam sadece seramik yapalım cam filmini ben yaptırırım. Sizce serviste başka yaptır dediğiniz önerdiğiniz bir şey var mı? Gövde altı yalıtım gibi bişe gözüme çarptı pakette onu sorgulamadım ama varsa fikir ve önerileriniz bekliyorum.

Teşekkürler
Bence Serviste hiçbir işlem yaptırmayın ben ne yaptıklarından emin değilim seramik diye cila sürüpte gönderiyor olabilirler.Ya dışarıda butik hizmet veren bir yere yaptırın Yada biraz araştırma ve kullanıcılar İÇİN kolay ürünlerle kendiniz de yapabilirsiniz.Detailturkey sitesine göz gezdirmenizi öneririm bayağ fikir sahibi olursunuz.Aracımın seramik kaplamasını ben kendim gtecnıq cyristal serum lıght ve exov2 ürünleriyle yaptım.Cam filmleri içinde Maslak llumar Tanzer abiyi öneririm.

Teşekkürler
Serviste işlem yaptırmayın. Hatta bana kalırsa boya koruma da yaptırmayın. İlla olacaksa bu işi yapan yerde olmalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkürler
Değerli Hocam

okumaktan sıkılmazsın aşağıda linkteki yazıma göz atın derim. 

Sıkılırım derseniz:

Yaptırmayın Hocam.  Onlarca örnek var hatırladığım.  Ama en hatırda kalanı 2 bin liraya yapılan kaput ve marşpiyel korumanın daha ilk yıkamada bozulması, boya koruma diye yapılan şeyin leke leke olması ve tüm bunları söktürmek için yaptıran dostumuzun ekstra para ödemesiydi. 

İstisna "bir kaç uygulama haricinde" yapılan işlemden memnun kalanı görülmedi ve duyulmadı. serviste  taşerona yaptırılan bu iş için bayinize ciddi gelir getirir. Aslında iki şirketin kârını ödüyor olsanız yine iyi. Size wax yapıp boya koruma diye verecekler. Ki dikkatli olmayan bir göz zorlukla ayırt edebilirken bilinçsiz biri kesinlikle ayırt edemez. Çünkü görünüşleri ve hissiyatı hemen hemen değil kesinlikle aynıdır. Mesele en az malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesidir. Buralarda yaptırmak yerine profesyonel ve garantili yerlerde  yaptırmalısınız.

Kesiblikle yaptirmayin ben yaptirmistim birkere siyah golfumu ayni hafta tekrar ziebarta verdim araci hareler ve icindeki les gibi koku yuzunden ...  s=s20

Aracın geçen hafta carsamba gununden beri limana sevk ediliyor durumunda ne zaman liman sevk edilecekde gemiye binecekde buraya gelecek :)

Aracın geçen hafta carsamba gununden beri limana sevk ediliyor durumunda ne zaman liman sevk edilecekde gemiye binecekde buraya gelecek [emoji4]
Yaklaşık 10-15 gün civarı sürmekte en uzun periyot bu, bu kısımdan sonra hızlanıyor.

Limanda gemiye binmek için 1 hafta bekliyor gemi 2 günde burada oluyor sonra.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor

Yaklaşık 10-15 gün civarı sürmekte en uzun periyot bu, bu kısımdan sonra hızlanıyor.

Limanda gemiye binmek için 1 hafta bekliyor gemi 2 günde burada oluyor sonra.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Zaten satis temsilcisi kasimin ilk haftasi diyor ama belki bir yalnislik olurda daha erken gelir diye bakiyorum siteden aracin durumuna ama hala bir ilerleme yok :)

Geri
Üst Alt