2016 golf sipariş durumları...

@driver_can 1.6 tdı  manuel comfortline,  led stop, kapanır aynalar, sunroof, geneva jant, bi xenon farlar, kavacıktaki acarlar dan aldım. Hem aile hem spor olsun istedim. Cam film için önerisi olan var mı
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın tekrar.Araç hazır sipariş verilmiş bir araç mıydı siz mi sipariş geçip beklediniz?Katlanır ayna led stop Bi xenon farlar zaten 5-5.5 TL civarı rakam yapıyor direk hıghlıne sipariş edilebilirmiydi sanki diye düşündüm? 

Hayirli olsun ustadim bende geneva jant dusunuyorum gece mavisine nasil olur acaba

Benim araç NOCC KATTEGAT isimli gemide ve 18 Kasım limana yanaşma tarihi olarak gözüküyormuş 

Değerli golf tutkusu dostlarim;
Bu otv düzenlemesi belirsizliği ve makyajli kasa fiyatlarının butcemi asacagini düşündüğüm için hazırda bulduğum ve aradığım özelliklerin %90 ini karşıladığını da görerek cuma günü altur dan kurşun gri, panaromik cam tavanlı, durban jant li , u led li, ergo active koltuklu 1.4 tsi 125 hp dsg highline aracı sipariş etmiş bulunmaktayım. İnşallah salı günü teslim alacağım. Darısı diğer bekleyen arkadaşlarımızın başına.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@gokalp1

Değerli Hocam 

Hayırlı olsun.

Kavuşma pozlarını merakla bekliyorum olacağız. 

Acaba satın aldığınız burada daha önce paylaşılan hani şu R line olan mı?

@gokalp1
Değerli Hocam 
Hayırlı olsun.
Kavuşma pozlarını merakla bekliyorum olacağız. 
Acaba satın aldığınız burada daha önce paylaşılan hani şu R line olan mı?
Teşekkür ederim murat hocam. R line değil. Normal highline araç.

Değerli golf tutkusu dostlarim;
Bu otv düzenlemesi belirsizliği ve makyajli kasa fiyatlarının butcemi asacagini düşündüğüm için hazırda bulduğum ve aradığım özelliklerin %90 ini karşıladığını da görerek cuma günü altur dan kurşun gri, panaromik cam tavanlı, durban jant li , u led li, ergo active koltuklu 1.4 tsi 125 hp dsg highline aracı sipariş etmiş bulunmaktayım. İnşallah salı günü teslim alacağım. Darısı diğer bekleyen arkadaşlarımızın başına.

Hayırlı olsun Hocam. Kazasız belasız. :)

Fiyat bence gayet iyi yüzde 9a yakın indirim yapmışlar.Keşke kamera da eklenseymiş böyle bir araca sipariş verirken.
96750 dediler bastan. Stokdaki hazır olan bir arac olduğundan bişi yapamadık hocam.

Geri
Üst Alt