2016 golf sipariş durumları...

İlginiz için teşekkürler, önerilerinizi dikkate alacağım ve aracı teslim alırken sanrıım son kararımı vereceğim. Yaptırırsam da sadece seramik olayını yaptırırım gibi görünüyor.

Benim neredeyse 1 aydır üretimde yazıyor st kasım 3. Yada 4. Haftası gelir dedi 

10 gundur limana sevk ediliyor diyor web sitesinde :) ne zaman sevk edilcek
Hocam bende limana sevk ediliyor dedi ayın 15 falandı sonra ayın 18'nde baktım gemi üzerinde yazıyordu, ayrıca biz aracı Kasım 20 gibi geleceğini düşünüyorduk beklediğimizden erken geldi, yarın tıra yüklencek p.tesi teslim alırım büyük ihtimal

Nihayet gemiye binmis tahmini ne kadar surede bayiye gelir (izmir)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ve nihayet 18 Ağustos'ta vermiş olduğum aracım kazasız, belasız hayırlısıyla bugün şehrime gelmiş bulunmakta, Pazartesi teslim alacağım inşallah.

Araçta appconnect bakamadım program yüklenmediği için radyoyu açamadım ama ST'nin appconnect ile ilgili pek bir bilgisi yok sanırım. Serviste açılmıyor bilgisi var.

Aracın lastikleri hankook marka geldiler, lastikle ilgili kullananlardan yorum alabilirim.

Bende almadan hallolsun kafasıyla seramik kaplamayı yapın dedim. Mafranın titanium ürününü kaplamada cilada da meguiars ürünlerini kullanacağız dediler.

Resimde ekleyelim :)

IMG_9566.JPG

IMG_9565.JPG

IMG_9564.JPG

Geri
Üst Alt