Jump to content

Dwa korna sesiyle onay

Recommended Posts

Multimedya nın açma kapama tuşuna basılı tutun açılıp kapansın sonra açma kapama ayarlarını sıfırlayın ve açma kalama ayarlarına gelerek ordan tik koyun 

Teşekkür ediyorum. Hallettim dediğiniz gibi.
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
Bu kodlama güzel ama 2 gün kullandım 3. Gün kapattım mediadan. Kafa ütülüyor biraz. Özellikle akşam, gece insanları rahatsız ediyorum tedirginliği yaşadım. 
cift tiklama ile korna secenegi var. Bir kez basarsaniz korna calmiyor, cift basarsaniz korna caliyor. Buda bir çözüm olabilir

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Nizamettin Kepoğlu yazdı:

cift tiklama ile korna secenegi var. Bir kez basarsaniz korna calmiyor, cift basarsaniz korna caliyor. Buda bir çözüm olabilir

Bu nasil yapiliyor, ben aradim ama bulamadım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 5 weeks later...
On 11.03.2020 at 11:46 PM, Nizamettin Kepoğlu yazdı:

Hocam bu nasıl oluyor, kodları paylaşabilir misiniz ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 12.03.2020 at 12:56 AM, DuzboruDownpipe yazdı:

Doğru diyorsunuz ama Midline veya Comfortline araçlarda gateway değişimi şart olduğu için yüzü astarını aşıyor :(

Hayır gerek yok Hocam onu nereden çıkardınız? Gatewayle bir ilgisi yok zaten buzzerın

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, fcsrn yazdı:

@omurkadir 2014 model comfortline aracımda gateway değişmeden 2 yıldır kullanıyorum

2017 comfortline aracımda ne yaptıysak çalıştıramadık . Sensör değişti kodlama değişti kablolama değişti . Montajı veya kodlamada yanlışlıklık olduğunu düşünmüyorum.O zamanlar @necati @MSE başlarını şişirmiştim çalışmamıştı .  2 ayrı siren denedim birinide Muhammed abi kendi aracına takmıştı bende çalışmayan sirenler diğer arabalarda çalıştı . Aynı montaj ve aynı kodlama şekliyle 2018 highline aracıma montaj yaptım ve sorunsuzca kullanıyorum uzun süredir . O yıllarda 7.5 comforta deneyen yoktu şuan var mı bilmiyorum ama biz çok uğraştık. Çalışmayınca satıp highline aldım 😂

tarihinde mbonat tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Alperen099  ve  @CemK   ben obdeleven ile yapıyorum, ayrıca geçenlerde yabancı bir forumda yeni  tip getawaylar desteklediği eskilerin çift tıklama desteklemediği yazıyordu. deneyebilirsiniz.   ZV-ZU Befehl  -  yazan secenek . 

Screenshot_20200410-202246_OBDeleven.jpg

tarihinde Nizamettin Kepoğlu tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim başımden bir garip olay geçmişti, forumda da konusu var. 

2016 highline aracımda orjinalinde bu kodu kendim açmıştım. Yaklaşık 2 yıl sonra garantiden kornam değişti ve bu özellik kayboldu. 

Tüm ayarları kontrol ettim , hatta kapatıp açtığım halde 2-3 ay çalışmadı. Sonra bir gün hiç birşey yokken tekrar çalışmaya başlamıştı. 

Fakat tonu biraz daha çızırtılı çalıştığı için ayarlardan  kısık ( kurz ) konumundan Normal moda almıştım ve ses yine kesilmişti, Tekrar Kurz olarak uzun süre daha kullandım ama Normal modu çalışmıyordu. 

şimdi 2019 model İmpression aracımda çift tıklama ile aktif ettim, bu şekilde sessiz ortamda korna çalıdırmıyorum, gerektiği zaman çift tıklayarak korna çaldırıyorum.  

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 10.04.2020 at 7:19 PM, mbonat yazdı:

2017 comfortline aracımda ne yaptıysak çalıştıramadık . Sensör değişti kodlama değişti kablolama değişti . Montajı veya kodlamada yanlışlıklık olduğunu düşünmüyorum.O zamanlar @necati @MSE başlarını şişirmiştim çalışmamıştı .  2 ayrı siren denedim birinide Muhammed abi kendi aracına takmıştı bende çalışmayan sirenler diğer arabalarda çalıştı . Aynı montaj ve aynı kodlama şekliyle 2018 highline aracıma montaj yaptım ve sorunsuzca kullanıyorum uzun süredir . O yıllarda 7.5 comforta deneyen yoktu şuan var mı bilmiyorum ama biz çok uğraştık. Çalışmayınca satıp highline aldım 😂

@necati ve @MSE işin içindeyse ben sessizce köşeme çekilir izlerim Hocam. İkisi de abim sayılır onlar yapamadıysa beni aşar :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 10.04.2020 at 8:13 PM, Nizamettin Kepoğlu yazdı:

@Alperen099  ve  @CemK   ben obdeleven ile yapıyorum, ayrıca geçenlerde yabancı bir forumda yeni  tip getawaylar desteklediği eskilerin çift tıklama desteklemediği yazıyordu. deneyebilirsiniz.   ZV-ZU Befehl  -  yazan secenek . 

Screenshot_20200410-202246_OBDeleven.jpg

Bu bahsettiğiniz kod, çift tıklama ile aktif olan mı? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Beratozt 

43 dakika önce, Beratozt yazdı:

@Nizamettin Kepoğlu bunu normal vcds için olanını nasıl buluruz hocam , arıyorum şahsen. 2 basışta camların tamamen kapanmasını da arıyorum.

Ben de merak ediyorum bu olayı. 2 basışta ayna kapanması, 2 basışta camların kapanması(biz basılı tutmaya gerek olmadan), sadece 2 basışta dwa onay 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mustafacagri yazdı:

@Beratozt 

Ben de merak ediyorum bu olayı. 2 basışta ayna kapanması, 2 basışta camların kapanması(biz basılı tutmaya gerek olmadan), sadece 2 basışta dwa onay 

Kilitleme tuşuna basılı tutunca ayna katlanması mümkün ama cam kapatma yok sanırım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Gökhan Bilgin yazdı:

Kilitleme tuşuna basılı tutunca ayna katlanması mümkün ama cam kapatma yok sanırım

Basılı tutunca katlanmaya başlayınca bıraksak da oluyor tamamen katlanıyor dimi? Bununla aynı şeyi camlar için de yapabilir miyiz ki? Golf5te vardı çok rahat ediyordum, golf7de uğraştırıyor olmaması 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Basılı tutunca katlanmaya başlayınca bıraksak da oluyor tamamen katlanıyor dimi? Bununla aynı şeyi camlar için de yapabilir miyiz ki? Golf5te vardı çok rahat ediyordum, golf7de uğraştırıyor olmaması 

İki üç saniye kadar basılı tutup katlanmaya başladıktan sonra bırakabilirsin aynen durmuyor yani. Camlarda yapan görmedim halen keşke olsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Gökhan Bilgin yazdı:

İki üç saniye kadar basılı tutup katlanmaya başladıktan sonra bırakabilirsin aynen durmuyor yani. Camlarda yapan görmedim halen keşke olsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mutlaka vardır, sadece kanalın yerini bilmiyoruz. Araştırmak lazım. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...