Jump to content

Beratozt

Üye
 • İçerik sayısı

  73
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Beratozt last won the day on 6 Şubat

Beratozt en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

34

Beratozt Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Berat
 • Yaşadığım Yer
  Istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Beratozt

  Golf 7 Predictive ACC Retrofit

  Navigasyonla birlikte çalışıyor hocam. Dönüş var diye uyarıyor , keskinse yavaşlatıyor , ona göre yönlendiriyor farları vs. Daha fazlası vardır elbet benim bildiklerim bu kadar. Araçta navigasyon desteği şart kısacası. Hayalet kadranın desteklemesi gerekiyor mu bilmiyorum.
 2. Beratozt

  Yorgunluk algılama sistemi

  Aynen zaten o montajı yaptı. Sohbet muhabbet de ettik bayağı. Evime de yakın müsait olursam yarın direkt gideceğim.
 3. Beratozt

  Yorgunluk algılama sistemi

  Hocam zaten orada sistem şu an kullanılamıyor diyor. Leaving home - coming home gibi özelliklerde de öyle hata vermişti. Factory reset yapınca gelir dedi Apo usta. Onlar düzeldi öyle yapınca zaten de yorgunluk tespit kaldı , o menüde hata veriyor.
 4. Merhabalar. Normalde benim aracımda yorgunluk algılama sistemi vardı. Ancak otomatik kararan dikiz aynası ve far yağmur sensörü montajından sonra çalışmama gibi bi sorun oldu. Sistem kullanılamıyor diyor. Bunu tekrar kodlamayla düzeltebilir miyiz?
 5. Beratozt

  Adaptive J far retrofit

  @Alpyaman özelden yazdım hocam.
 6. Beratozt

  Adaptive J far retrofit

  Metin abi GTİ tamponu çok agresif. Orjinal 7.5 tamponları çok güzel geliyor bana. 7 ye göre hatları daha keskin ve tam aile arabası kıvamında. Ondan ötürü orjinal çıkmayı uydurmak istiyorum.
 7. Beratozt

  Adaptive J far retrofit

  Ben normal çıkma 7.5 ön tamponunu aracıma uydurmak istiyorum. R versiyonuna henüz geçmeyi düşünmüyorum. Sadelikten yana görüşüm. Far kısımlarında biraz farklılık var. Tırnaklar değişik değilse aşırı bir işlem yok gibi hissediyorum. Daha önce bu işe girişen görmediğim için merak ettim bayağı. Devamında ön farları da ayarlayacağım tamponla birlikte.
 8. Beratozt

  Adaptive J far retrofit

  Araçta var zaten hocam. Acc ve lane assistten sonra DLA işine girmek istiyorum. Ondan ötürü bilgi topluyorum.
 9. Merhabalar. 2016 model Golf 7 ye taiwan menşeili 2 j far montaj ettirmiştim. Ancak ön kısmı komple 7.5a çevirmek istiyorum. 7.5 R Ön tampon ve far alsam uyar mı direkt olarak? Devamında çamurluk kesmek veyahut başka bişey gerekiyor mu? Far soketlerinde sorun oluyor diye biliyorum sadece. Devamında bunları adaptif yapabilmek için acc ve lane assiste montajı da olacak ama sırasıyla. Biraz daha araştırma yapacağım ancak bilgili abilerimizin de görüşlerini almak istiyorum.
 10. Aracıma otomatik kararan dikiz aynası ve far , yağmur sensörü taktığımdan ötürü satılıktır. Nem sensörü :50 TL Dikiz aynası : 250TL Far anahtarı : 70 TL
 11. Beratozt

  Km yükseltme

  hocam ben aracı almadan önce VW Tamaşta yaptırdım ekspertizi. Servis kayıtlarını da gördüm , içimi daha da rahat ettirdi açıkçası. Böyle bir piyasada biraz daha fazla verip , zaman sıkıntısı olmayan insanlar yaptırabilir. Bana daha akla yatkın geldi.
 12. Beratozt

  Km yükseltme

  Aynen hocam. Yapan yine bi türlü yapar ama illaki bir yerde foyası çıkar. İnşallah böyle şeylerden kimsenin canı yanmaz.
 13. Beratozt

  Km yükseltme

  Hocam servis kayıtları var. Devamında ben de sigorta kayıtlarına ulaşmıştım. Ayrıca kodlamayla o devir bandı olayı çözülüyor. Benim öyle oldu.
 14. Beratozt

  Taiwan Katlanır Ayna Hakkında

  Hocam sağ aynanın ayarlama motorunu değişebiliyorlar. Orjinal motoru Apo usta katlanır aynaya montaj edebiliyorum dedi. Geri viteste fazla yukarı kalkan sağ ayna için gidebilirsiniz.
 15. Beratozt

  Km yükseltme

  Katılıyorum hocam. Başkasına zarar vermek isteyen her türlü yolu deniyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...