İSTANBUL DA TOPLANTI HK.

Tuzla Karting Park’ta forum içi karting turnuvası yapılabilir. Biz Otopark.Com forumdan 10 kişiyle yapmıştık baya zevkliydi. Otoparkı da baya büyük, orada da toplanılabilir. 
Valla super fikir karting ve kahvalti olabilir listeye beni de yazin ustadlar. Cumartesi 13.00 ten sonra ve pazar tam gun musaitim bi engel cikmazsa.

Bence herkes oturduğu lokasyonu yazsın çoğunluk ne tarafta ise oraya uyulsun 

İş dolayısıyla ayda 1 hafta Samsun'dan Istanbul'a (Beylikdüzü) geliyorum. Bazen Golf ile oluyor. Denk gelirse ben de katılmak isterim :)

İstanbul’da ortak nokta diye bir yer yok maalesef. Sehrin en orta noktasi bogaz koprusu :)  bence iki yakadan da 3-4 yer belirleyip bunlar arasinda anket yapilabilir...

İstanbul’da ortak nokta diye bir yer yok maalesef. Sehrin en orta noktasi bogaz koprusu [emoji4] bence iki yakadan da 3-4 yer belirleyip bunlar arasinda anket yapilabilir...
Anket mantıklı

İstanbul’da ortak nokta diye bir yer yok maalesef. Sehrin en orta noktasi bogaz koprusu :)  bence iki yakadan da 3-4 yer belirleyip bunlar arasinda anket yapilabilir...
@yunusaktas91  ben zaten bunu tahmin ederek beylerbeyindeki mekanın yazdım tuzlaya doğru  yada çatalcaya doğru olmamalı...   evet anket olmalı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Istanbulda bulusulur mu? Antepte-urfada-hatayda bulusunda mideniz bayram etsin, olmadi mugla-antalyada bulusunda gözünüz bayram etsin, istanbul nedir ya :)   trafik yüzünden araba kullanmiyorum

[mention=14780]yunusaktas91[/mention]  ben zaten bunu tahmin ederek beylerbeyindeki mekanın yazdım tuzlaya doğru  yada çatalcaya doğru olmamalı...   evet anket olmalı...
Ustad bana Tuzla da olur 10 numara ocakbasi yeri var

Çatalca'da olur oğlak yeriz

Aç ölme korkusu var bende

Ustad bana Tuzla da olur 10 numara ocakbasi yeri var

Çatalca'da olur oğlak yeriz

Aç ölme korkusu var bende
@HONEY  aynen:) bence herkes güzel mekanları yazsın oradan secilsin oylama ile secilsin mesela hidiv kasrı - çınaraltı - beylerbeyi - mihrabat korusu - şazeli florya -  tarabya sarıyer tarafı  bunun gibi alanlar asya ve avrupaya ortak noktalar istanbulun güzellikleri sabah kahvaltısında seyredebiliriz sonrasında istenirse öğlen farklı mekanlara farklı organizasyon için geçilebilir...

@metinkar Abi mekan ve lokasyon olarak guzel ama oranin otopark durumunu bilmiyorum, atiyorum 20 arac ayni anda geldiginde sikinti yasamayacak bi yer olmasi lazim malum. Kac kisi toplanabiliriz bilemiyorum ama boyle bir imkani var midir oranin? 

@metinkar Abi mekan ve lokasyon olarak guzel ama oranin otopark durumunu bilmiyorum, atiyorum 20 arac ayni anda geldiginde sikinti yasamayacak bi yer olmasi lazim malum. Kac kisi toplanabiliriz bilemiyorum ama boyle bir imkani var midir oranin? 
@yunusaktas91  işte liste lazım yapılması lazım kesin gelecekler listesi:) ben mesela +1 gibi...

Geri
Üst Alt