İSTANBUL DA TOPLANTI HK.

Önümüzdeki 1 ay tüm hafta sonları dolu. Düğün, Kontrol,Hastane,Ameliyat vs ama uygun olursam bende katılmak isterim.

Gecmis olsun ameliyat demişsiniz
Teşekkürler. 1.5 sene önce boynumu kırdım oncesindede vardıda o günden sonra gözdü taş düşürmeydi diz problemleri değişik türde durumlar hayat devam ediyor 👍👍

Günü, saati uyarsa ben de katılmak isterim. Yalnız bu tarz öneriler genelde hep konuşulduğu yerde kalıyor, birinin öncülük edip organizasyonu kurması gerekiyor...

istanbulda herkese ortak mesafede bir yer düşünülürse beylerbeyi sarayında kahvaltı organizasyonu olabilir denize sıfır bahçede resim çekilir vs bir düşünün derim...

Teşekkürler. 1.5 sene önce boynumu kırdım oncesindede vardıda o günden sonra gözdü taş düşürmeydi diz problemleri değişik türde durumlar hayat devam ediyor 👍👍
@Kane Hocam geçmiş olsun, ben de yakın zamanda çeşitli sağlık problemleri yaşadım. Zor olduğunu biliyorum fakat sabredin ve moralinizi her zaman yüksek tutmaya çalışın. 

Havalar biraz daha ısınınca hep birlikte güzel bir organizasyon yapıp ben de katılmak isterim. Ümraniye millet bahçesini tavsiye ederim; otomobillerimiz için de fazlasıyla alan var. İçimizde drone çekimi yapan varsa orada harika görüntüler alacağımıza inanıyorum.

Piknik masaları olduğu gibi kafe de var, gerekirse keşif için gidip fotoğraflar çekebilirim forum için. Böyle bir buluşmanın vatandaş tarafından da ilgi göreceğine inanıyorum, fuar havasına bürünebilir bir anda. :)

Doğalgazlı barbekü imkanı da var, değerlendirilebilir. :)

İnternette bulduğum bir iki fotoğrafı paylaşayım, fikir olsun. Girişteki otopark çoook daha büyük, onun fotoğrafını koymamışlar.

53180-millet-bahcesi-acildi-20190803-153759-umraniye-fotogaleri_800x600.jpeg

53171-millet-bahcesi-acildi-20190803-153706-umraniye-fotogaleri_800x600.jpeg

Screenshot_20191207-213321435_1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
aynen olabilir avrupa yakasındada esenler tarafında millet bahçesi var orasıda olabilir... 

Havalar biraz daha ısınınca hep birlikte güzel bir organizasyon yapıp ben de katılmak isterim. Ümraniye millet bahçesini tavsiye ederim; otomobillerimiz için de fazlasıyla alan var. İçimizde drone çekimi yapan varsa orada harika görüntüler alacağımıza inanıyorum.

Piknik masaları olduğu gibi kafe de var, gerekirse keşif için gidip fotoğraflar çekebilirim forum için. Böyle bir buluşmanın vatandaş tarafından da ilgi göreceğine inanıyorum, fuar havasına bürünebilir bir anda. :)

Doğalgazlı barbekü imkanı da var, değerlendirilebilir. :)

İnternette bulduğum bir iki fotoğrafı paylaşayım, fikir olsun. Girişteki otopark çoook daha büyük, onun fotoğrafını koymamışlar.

Ekli dosyayı görüntüle 28283

Ekli dosyayı görüntüle 28284

Ekli dosyayı görüntüle 28285
Evet burayı ben de biliyorum. Çok mantıklı lokasyon bu toplanma için.Gerçekten bayağı güzel bir park, otopark için olsun, atmosfer için olsun.Drone konusunda orası problemli ama :)  askeriye yakını :)  

Geri
Üst Alt