Araç alımı için tavsiyeleriniz nedir?

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] Renk tam olarak bu şekildedir. Benim hoşuma gitti açıkcası alırken içime de sindi.Bahsedilen gibi ikinci elde fiyat kırıcak bir renk olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca fiyat gelirsek bence opsiyonlarla iyi 
/monthly_2020_02/512619434_WhatsAppImage2020-02-26at00_19_27.thumb.jpeg.b0f070f67e082f6eed7d1dc58a9927ef.jpeg
/monthly_2020_02/1797102445_WhatsAppImage2020-02-26at00_19_28.thumb.jpeg.bfba6fc2629d690cf3c0f294bd36efa0.jpeg
Bence çok güzel bir renk. İnşallah teslimata kadar aracımı satarım, fiyat da değişmezse çok güzel olur. Herşyin önce hayırlısı tabi ki. Teşekkür ederim fotolar için.

ASUS_X00TD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] Merhaba , ben de yeni aldım aracı kiremit kırmızı, temiz olduğu sürece rengi oldukça güzel. Ben de almadan videolarda inceledim bayağı sarı ışık altında kahverengi gibi gözüküyordu videolarda aklımı kurcalamıştı ancak araba geldiğinde hepsi gitti.
Teşekkürler hocam fotolar için.

[mention=7527]ahmet306[/mention] 2019 Ekim'den beri golf 7 kasa üretilmiyor bayiden alınacak tüm golf 7 kasa araçlar 2019 model, Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran farketmez hangi ay alırsanız alın araçlar 2019 model olarak geçecek ruhsatta, bu satılan araçlar fabrika deposunda gemilere yüklenmek için bekleyen araçlar.
Bana da bayi 2020 model dedi.

Aracın boya kondisyonunu bu seviyede tutmak zor değil.. Biraz detailing bilgisi yeterli olur diye düşünüyorum.  

@ahmet306 Hocam anahtarı cebinizden, çantanızdan, montunuzdan, eşinizin çantasından vs. çıkarmıyorsunuz elinizi kapı koluna atıp açıyorsunuz içine oturunca da start stop düğmesine basıp çalıştırıyorsunuz. Biraz boyu bacağı uzun olan insanlarda anahtarın bacağa değme sorunu da olmuyor. Bu mantıkla araçlar sadece gidip durması yeterli olur elektrikli cam, elektrikli ayna, otomatik far, yağmur sensörü, park sensörü bunların hiç birine gerek yok; yandaki biri inip bakabilir arkaya öne, hava kararınca farı açmakta hiç birimize zor gelmez onun için ekstra maliyete gerek yok.
iyi de ben keyless gereksiz demedimki, tam tersine Golflerde anahtarla marş basma hissiyati bile yok. anahtar aslında bir düğme gibi çalışıyor. neden standart olarak o düğmeyi koymaz anlamıyorum.

bildiğim kadarıyla Golf 8'de keyless tüm donanımlarda standart gelecek olması gerektiği gibi.

@ahmet306 Evet Golf 8'de keyless standart olacak. 2020 dünyasında artık tüm standart araçlarda kesinlikle standart olmalı artık. Bir M4'ün felan olur, anahtarı zevkle cebinden çıkartıp kontağa sokarsın ve sonrasında cold start yaparsın ya o ayrı tabi :)  

Arkadaşlar araba alma maceram sona erdi. Kaporamı geri istedim almıuorum dedim. Az önce aradılar vergi dilimini aştı 240 oldu dediler.
Nasıl da rahat söylüyorlar:) Baştan fiyatlar değişmeyecek dediler şimdi böyle diyorlar. Sözde benimle anlaşan bayan da işten ayrılmış. Zaten vw Erelden başka bişey beklemezdim. İsteyen buyursun alsın 240a mart ortası teslim. Buna 240 verenin de artık..

@Lolonerdo 

hayırlısı olsun sizin için, siz kaporanızı istedikten sonra mı fiyatın arttığını söylediler yoksa fiyat arttığı için mi kapora istediniz anlaşılmıyor :)

biraz farklı da olsa benzer bir tecrübe benim de başıma gelmişti; zamanında araç ararken bursa doğus istediğim renkte artı keyless ve geri görüş opsiyonlu aracı o zamanki ötv dilimi ile 140bine verebileceğini söyleyince hemen rezerve etmiştim, ben kapora yollamaya çalışırken st beni arayıp pardon o aracı %60 altına düşüremiyoruz deyip + 10-12 bintl daha istemişlerdi. onu iptal edip, daha sonra başka bir bayiden opsiyonsuz highline aracı alt dilim ötv ile almıştım ama hep içimde kalmıştır o araç. stnin aracı bir tanıdığına satmak için yalan söylediklerini düşünüyorum hatta :=)

Evet ? 

Buna 240 verenin de Artık !!! 

.................. Dır   (boslukları tamamlayalım)

Eger 240 sa artık bayide ???  sarı sitede 270 e high /dsg 1.5 tsi eski kasa golf ilanları fix olur

Mk 8 302  bin olur  sarı sitede ! (İlk 4 ay bayide yeni golf bulmak ihtimali sıfır olduğundan)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Lolonerdo keyles vs olduğu için mi ötv dilimini aşıyor, standart cam tavanlı CarPlay olan highline de %60 dilimine mi giriyor acaba, malum bende sıfır almak istiyorum, eğer durum böyleyse 2017 model için ikinciel fiyatını da 200 ün üzeri yapmak lazım.

@Lolonerdo umarım aldınız:) ben rengi canlı görmüştüm çok hoş. Ama dizeldi araç o yüzden almadım. beyaz 1.5 tsi highline aldım. Aynı donanımlar sadece keyless yok. Çok isterdim olmasını ama aralıkta son aracı aldım. Şuan aldığım fiyattan 21bin fazla fiyat vermişler. Vay be. Altın döviz borsa yalan. En güzel yatırım, VW diyorum artık:) 

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] 
hayırlısı olsun sizin için, siz kaporanızı istedikten sonra mı fiyatın arttığını söylediler yoksa fiyat arttığı için mi kapora istediniz anlaşılmıyor [emoji4]
biraz farklı da olsa benzer bir tecrübe benim de başıma gelmişti; zamanında araç ararken bursa doğus istediğim renkte artı keyless ve geri görüş opsiyonlu aracı o zamanki ötv dilimi ile 140bine verebileceğini söyleyince hemen rezerve etmiştim, ben kapora yollamaya çalışırken st beni arayıp pardon o aracı %60 altına düşüremiyoruz deyip + 10-12 bintl daha istemişlerdi. onu iptal edip, daha sonra başka bir bayiden opsiyonsuz highline aracı alt dilim ötv ile almıştım ama hep içimde kalmıştır o araç. stnin aracı bir tanıdığına satmak için yalan söylediklerini düşünüyorum hatta :=)
Yok hocam kaporayı vereli çok olmuştu. Bunlarınki de tam bir dümen bence. Kimbilir kimle kaça anlaştılarsa artık.

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] keyles vs olduğu için mi ötv dilimini aşıyor, standart cam tavanlı CarPlay olan highline de %60 dilimine mi giriyor acaba, malum bende sıfır almak istiyorum, eğer durum böyleyse 2017 model için ikinciel fiyatını da 200 ün üzeri yapmak lazım.
Onu da sordum opsiyonsuz hali de aynı dilimde dedi. Doğuşu aradım Erel böyle diyor dedim, şu an için artmadı dediler ama opsiyon varsa artmış olabilir dedi st. Ama Erel opsiyonsuz da arttı dedi bana.

Geri
Üst Alt