R line dönüşüm

@Culture33 @Alpyaman  sürekli bindiğm 2018 Rline araç var. güzel durmuyor diye 3.5cm eibach yay ve spacer taktık önlere 12mm arkalar 15mm taktık. bu araçta hem yay var hemde spacer var bencee. Orjinali bu şekilde durmuyor malesef. Buyursun araç sahibi söylesin belkide photoshop yapılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 @Alpyaman  sürekli bindiğm 2018 Rline araç var. güzel durmuyor diye 3.5cm eibach yay ve spacer taktık önlere 12mm arkalar 15mm taktık. bu araçta hem yay var hemde spacer var bencee. Orjinali bu şekilde durmuyor malesef. Buyursun araç sahibi söylesin belkide photoshop yapılmıştır.
Ben @Negatiwe üstata sorduğum için spacer olmadığını biliyorum yanlış hatırlamıyorsam. Yay için birşey diyemiyorum 

Ben @Negatiwe üstata sorduğum için spacer olmadığını biliyorum yanlış hatırlamıyorsam. Yay için birşey diyemiyorum 
Alp hocam yoğunluktan dönemedim kusura bakma. 

Beyaz rline araçta spacer yok, fotoğraf açılarından sebep o şekil gözüküyor olabilir. 

Yay mubea + 2cm pres diye hatırlıyorum. 

@Alpyaman Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah, başınız sağolsun, ben R line mevzuları ile pek ilgilenmediğim durumu için biraz geç gördüm kusura bakmayın lütfen.

Gezeceğimiz günler gelecek hocam, şimdilik uysun :) Kazasız belasız. 

@Alpyaman hocam süper olmuş Allah kazasız belasız keyfini çıkarmayı nasip etsin.. Golf 7 ye olur mu bu Ön Tampon🤔?? Öbür çeşit olandan Çok daha güzel duruyor..  

Geri
Üst Alt