Almalı mıyım

Şu anki piyasada fiyat bence makul alınabilir ama yarın birgün ötv indirimi falan gelirse üzülürsün 

Şuan piyasa yüksek diyen arkadaşlar eylül ayında bana yüksek deniyordu 104 e 24 bin km 2017 comfort aldım almasam suan 135 e alamıyor olurdum

@Kysr038 benim gözümde hakkı o insanlar isterse 200 bin versinler ben o haldeki bir arabaya para vermem. 

@farukal şuan ben arabasız duruyorum acelem yok bu ötv ile araba almamaya yeminliyim. Param hazır gelirse güzel bi ötv alırım gelmezse de milletimizi alkışlarım madem öyle bu ötv de az yüzde yüz ötv gelsin alan almayan belli olsun 

@Gurhanizmir vay anasını arkadaş piyasa ne kadarda yukselmiş daha 6 ay önce 2015 1.4 tsi highline cam tavanlı durbanlı spor süspansiyonlu sürüş modlu hatasız boyasız 50 binde olan aracımı 100 bin TL rakama satmıştım, rakamlar hergun inanılmaz şekilde yukseliyor.

Arşivden.

55592E47-1872-4779-8122-071A0EF8293E.jpeg

@Shark-666 ötv düzenlemesi mümkün değil olmaz, mevcut ekonomik koşullar gereği ötv nin oranlarının değişmesi ithalatı arttırıp cari açığı yükseltir, bu durumda ötv oranlarının artması dahi söz konusu olabilir.

@Gurhanizmir arkadaşım kararsızsan tavsiyem iyice düşünmen, tam olarak içine sinseydi buraya sormazdın diye düşünüyorum, biz ne desek boş, memnun olacak da pişman olacak da sensin, Allah utandırmasın. 

Selam arkadaşlar. Forumda yeniyim,yıllardır golf tutkunuyum ama hiç golfum olmadı. Hoş hiç şahsi binek aracım da olmadı. Nasipse bu hafta bi golf alıcam. Azbiraz bi birikimim var. 2016 comfortline düz vites 1.2ts sürüş+ışık paketi 43bin km. Sol 2 iki kapı değişim sol çamurluk ve çamurluk boyalı. Arka bagaj ufak bi çarpmadan ötürü değişim. Buna bağlı trameri 9bin küsür. Başka hasarı kazası bs yok. Expertiz raporunu çıkardım bunlar harici temiz. Sadece 4 lastik istiyor. 95 bin istiyor. Çok kararsız kaldım. Siz tecribeli arkadaşlar bana öneride bulunabilirmi. Alınır yada alınmaz diye. Şimdiden tşkr ederim. Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam affola.  
Bahsettiğiniz araba kazasız olsa 115.000 tl civarı fiyatı olurdu. Serviste yapılan değişimler sıkıntı yapmaz. muhtemelen sol taraftan önden arkaya derin sürtme kaynaklı değişimler. Yandan çarpılma olduğunu sanmıyorum hava yastığı değişimi olmamış. Bu aracı 20 bin ucuza alıyorsunuz. Gayet alınabilir bir araç . Öyle 50 60 bin eder diyenlere aldırmayın.50 bine Pert golf 5 vermezler şuan . 

@bunyamin81 sahsen midline kullanicisi olarak zevkle ve kolaylikla aracimi istedigim sekilde dizayn ettim ve yaptigim degisikliklerde odedigim ucretler ile aracimla kiyaslanacak comfortline lar arasinda benim harcadigim paranin 3 kati fark var
Midline a cam tavanda koyulsa midlinedir bence . Ruhsatta yazan neyse ona bakarim ben ikinci el alicisi olarak he tabiki diger midline lara gore fiyati makul seviye yukarida olur ama ben o paraya biraz daha koyar fabrika cikisli comfort alirim sahsi fikrim.

konuya gelirsek alabildiginizin en full donanimlisini alin butceniz yettigince. Sonradan ah vah keske bit ust paketi bir arti donanimi alsaydim demektense. Ayrica boyali parcalarada cok takilmayin bence. Sonuçta onunda piyasasi ona gore belirleniyor. Satarkende o piyasa araliginda satacaksiniz cunku

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bunyamin81 comfortline da olandan fazlasini ekledim . 

* R direksiyon 2.750 

* Led stop 2.500

* 17 inc jant gti clubsport ki comforline alan bir cok kullanici degistiriyor 

* hayalet ekran + mib 2.5 4.750 tl 

* sis fari 750 tl

* katlanir ayna 1.000 

benim aracim 2014 midline 1.2 tsi aldigimda boyasiz hatasiz 40 binde 70 bin tl ye aldim Comfortline lar 95 binden basliyordu aracimda bulunan ozelliklerin bir cogu comfortline da yok arada verilecek 25 bin tl farka araci highline yapmak mumkun retrofit konusunda forumdan bilgi alabilirsiniz . 

Merhaba Hocam,

Sol iki kapı değişmiş, bagaj kapağı değişmiş, çamurluklar boyalı ve 9000 tramer şüpheli bir durum. 

2012 yılında opel Astra aracımda sol iki kapı değişimi yapılmıştı 15000 tramer görünüyordu. 

Aşağıdaki soruların net cevaplarını bulmadan olumlulu yönde değerlendirmeyin derim.

- Sol iki kapı değişim sebebi nedir?

- İki kapı arasında bulunan direk işlem görmüş mü? İşlem görmüş ise detayları nedir? ( çekme, düzeltme / Kes, kaynat  vs..)

- Direk içeri doğru bir darbe aldığında tavanda küçük de olsa göçük oluşturma ihtimali vardır. Tavanda boya var mı? 

Hayırlı günler dilerim. 

@bunyamin81 comfortline da olandan fazlasini ekledim . 

* R direksiyon 2.750 

* Led stop 2.500

* 17 inc jant gti clubsport ki comforline alan bir cok kullanici degistiriyor 

* hayalet ekran + mib 2.5 4.750 tl 

* sis fari 750 tl

* katlanir ayna 1.000 

benim aracim 2014 midline 1.2 tsi aldigimda boyasiz hatasiz 40 binde 70 bin tl ye aldim Comfortline lar 95 binden basliyordu aracimda bulunan ozelliklerin bir cogu comfortline da yok arada verilecek 25 bin tl farka araci highline yapmak mumkun retrofit konusunda forumdan bilgi alabilirsiniz . 
Hayalet ekran + mib 2,5.   4750 mi yazdınız?

150 - 200k arası km yapmış, trameri de olan Megane 2'ler için 50000 TL istiyorlar. Gerisini siz düşünün. Bu platformda mantık konuşuyor ama piyasayı sarı sayfa belirliyor. 

Geri
Üst Alt