Almalı mıyım

@Serkanasn Telefonum arizaliydi cevap veremedim de bunun hesabini da vermem ?? Niye cevap vermiyorumu soracak kisi sanirim platformdan herhangi bir uye degil benim hayatimda . 

Ankara da cikma olarak temin ettim , satmayida dusunmuyorum 

@Mserbet burası insanların birbirine yardımcı olduğu bir otomobil bilgi paylaşımı sitesi eğer o fiyata bulabildiyseniz ki zaten bu mümkün değil bulduğunuz yeri söylerseniz insanlar da faydalanır yoksa bize ne sizin aldığınız teypten.

@Serkanasn Buranin ne oldugunun farkindayim ben uslup ve haddini bilmek onemli oyle oradan bilip bilmeden konusmak degil . 

mumkun degil ?? Sana gore degil her zaman olmayacak bir durum cunku ben bir marketten almadim sanirim algilayamadiniz . Perte cikmis bir aractan cikma olarak aldim bu her zaman olan bir sey degil . Bunun mumkunlugunr karar verecek kisi sende degilsin bana da yalanci muamelesi yapamazsin . Haddini bil ! 

@Mserbet Pert araçlardan çıkan parçaların alım-satımı her zaman olan bir şey, hatta bir sektör. Hiçbir çıkmacı da piyasa ederinin yarısına bir parçayı size vermez. Soran arkadaşlar da nerden aldığınızı sormuş, madem piyasanın yarısına elindeki çıkma parçaları veriyor, adresini verin biz de faydalanalım bu hizmetten. 

@bunyamin81 comfortline da olandan fazlasini ekledim . 

* R direksiyon 2.750 

* Led stop 2.500

* 17 inc jant gti clubsport ki comforline alan bir cok kullanici degistiriyor 

* hayalet ekran + mib 2.5 4.750 tl 

* sis fari 750 tl

* katlanir ayna 1.000 

benim aracim 2014 midline 1.2 tsi aldigimda boyasiz hatasiz 40 binde 70 bin tl ye aldim Comfortline lar 95 binden basliyordu aracimda bulunan ozelliklerin bir cogu comfortline da yok arada verilecek 25 bin tl farka araci highline yapmak mumkun retrofit konusunda forumdan bilgi alabilirsiniz . 
Bak yazmayayım yazmayayım dedikçe hala konuşuyorsun, bu rakama aldım sizlerde bu rakama retrofit yapabilirsiniz diye boş boş öneride ne diye bulunuyorsun o vakit? 
Burdaki herkes bu arabanın bijon fiyatından hayalet ekranına kadar herseyin rakamını bilir o sebeple boştan yere su fiyata retrofit yaparsın bu fiyata hayalet ve discover pro takılır diye ahkam kesmeyi keserseniz insanlarda sizinle doğru bir uslupla konuşur, önce kendinizi sonra haddinizi bilin, beğenmiyorsan bir daha böyle beyanlarda bulunmazsın, 4750 ye aldığınız aparatlara 6750 teklif ediyorum samimiyseniz buyrun hodri meydan, yoksa gölge etmeyin yeterli kimse sizin gereksiz muhabbetinizi çekmek zorunda değil.

Fiyatı göze alınca fırsat gibi duruyor ama acele etmeyin derim acil değilse

Geri
Üst Alt