Almalı mıyım

2016 model 40 bin km hasarsız midlinelar 115 bin civarı :/  bana çok yüksek.  Bende alıp 2 sene sonra satmayı düşünüyorum. O yüzden yüksek km ve modeli dşük golf almak istemiyorum 2üç sene sonra değer kaybetmesin diye. Hevesimi alıp satıcam. Nasipse ev alıcam. Hala karar veremedim. Bugün yarın satılır araç,almazsam. Nasip diyelim. Teşekkür ederim önerileriniz,fikirleriniz için. 

@YMT-61  yok dostum expertiz yaptırdım harici bişey yok. Tavan kaput orjinal. Kazalı resimleri mevcut kamyonetin kasası sıkıştırmış bayanı baştan başa hasar vermiş. Tramer 9.700 çıkıyor. Arka bagaj kapağıınada el frenini aktif etmemiş bayan esnafın soğuk hava dolabına çarpmış. Kaçıtmış aracı. Resimleri mevcut. Vosmerden yetkiliyle konuştum teyit ettim. 

@YMT-61  yok dostum expertiz yaptırdım harici bişey yok. Tavan kaput orjinal. Kazalı resimleri mevcut kamyonetin kasası sıkıştırmış bayanı baştan başa hasar vermiş. Tramer 9.700 çıkıyor. Arka bagaj kapağıınada el frenini aktif etmemiş bayan esnafın soğuk hava dolabına çarpmış. Kaçıtmış aracı. Resimleri mevcut. Vosmerden yetkiliyle konuştum teyit ettim. 
Hocam bu kadar boya değişen vs olan araç hasar kaydı ile de düşünürsek ben almam. Sizde forumdan değerli bir arkadaşsınız alırken bu kadar zorlanirken satarken bundan kat ve kat fazlası zorlanacaginizi unutmayın.

Bizimş kandırıyolar siz mi çok ucuza buldunuz. Mib 2,5 piyasada 8.000 civarı. Hayalet ekranda 5000 . Siz ikisini alınca 13.000 den 4750 ye mi düştüler yoksa biz mi kandırılıyoruz. Nereden aldınız bu fiyata.işçilik ücretlerinden hiç bahsetmedim bile. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Almadığıma çok pişman oldum. 2016 40k  civarı 1.2 tsi manuel midlinelar şuan 125 çekiyorlar sarı ilanlarda :(   dahada alamam. 

@Gurhanizmir Sahibinden'deki fiyatlara aldanmayin, benim aracin aynisina 190 bin istiyorlar, ben 175 bine satarim, üstünede hayir duasi ederim, sevap islemis olur alan, fiyatlar uctu ama satilmiyor, begendiginiz araclari favoriye ekleyin, bekleyin.

Bizimş kandırıyolar siz mi çok ucuza buldunuz. Mib 2,5 piyasada 8.000 civarı. Hayalet ekranda 5000 . Siz ikisini alınca 13.000 den 4750 ye mi düştüler yoksa biz mi kandırılıyoruz. Nereden aldınız bu fiyata.işçilik ücretlerinden hiç bahsetmedim bile. 
4750 nerede yaptırmışlar. Söylesinler biz de yapalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gurhanizmir hocam tam yükselişte iyi fiyata bulmuşsun alınmazmı ben valla boyalı arabada aldım boyasızda aldım boyalıyı 2 gün geç sattım 2 ay önce 2014 85 binde comfort dizel aldım 93 e iki yan boyalı bayan kullanmış sürtmüş boyanmış kayıtları mevcut renk farkı yok şasede önde arkada boya yok motoru iç temizliği güzel kardeşim için sinince fiyat iyi olursa al kaçırma

neredeyse yaptırdıysa bize de söyleyin biz de yaptıralım yaptırdıktan sonra da 500 tl de arkadaşa yollayalım.

Almadım hata yaptım. Netteki araba sat sitelernden birine sattı 98 bine. Galeride sarı sayfalara 108 e koydu. Bi haftaya satıldı araç :(  kaldık yine arabasız. Galeriyle pzarlık yaptım pişman oldum almafığıma. 100 e bıraksa yine alıcaktım. Kaçırdık. Nasip diye diye araçlar fırladı gitti. Dahada alamam. Sağlık olsun.Düğün Altınları bozdurup alıcaktım,altınlarda prim yaptı Allahtan. 

git sıfır egea-megane falan bişi al,yoksa paran gün geçtikçe erir.

ya da araç şart değilse altına yatır.

@bunyamin81 comfortline da olandan fazlasini ekledim . 

* R direksiyon 2.750 

* Led stop 2.500

* 17 inc jant gti clubsport ki comforline alan bir cok kullanici degistiriyor 

* hayalet ekran + mib 2.5 4.750 tl 

* sis fari 750 tl

* katlanir ayna 1.000 

benim aracim 2014 midline 1.2 tsi aldigimda boyasiz hatasiz 40 binde 70 bin tl ye aldim Comfortline lar 95 binden basliyordu aracimda bulunan ozelliklerin bir cogu comfortline da yok arada verilecek 25 bin tl farka araci highline yapmak mumkun retrofit konusunda forumdan bilgi alabilirsiniz . 
hayalet ekran ve mib 2.5 çok iyi fiyatmış nereden aldınız 

@Mserbet  Ben 5 ay önce mib 2’yi  4000’e zor aldım. Siz hem mib 2.5 hem de hayalet ekranı 4.750 ye nereden aldınız? 

@Mserbet herkes sizden 4,750 ye hayalet+mib 2,5 için yer ismi sormuş neden cevap vermiyorsunuz?

Ben sizdekine 5,750 vereyim %20 kara geçmiş olursunuz.

Geri
Üst Alt