ANKET- panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz?

panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz? :)

• aldım memnun kalmadım keşke almasaydım

Kullanılan: 5 3.2%
  • aldım neredeyse hiç kullanmadım

Kullanılan: 10 6.4%
  • almadım çok da iyi oldu, iyi ki almamışım

Kullanılan: 25 16.0%
  • almadım çok pişmanım

Kullanılan: 19 12.2%
  • aldım çok memnunum, iyi ki almışım

Kullanılan: 75 48.1%
  • hazır araç aldım, ekletme imkanım olsaydı kesin alırdım

Kullanılan: 22 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    156
dtkorkmaz dedi:
Sunroofsuz aracımı sırf sunroofu yok diye zararına satıp yeni aracımı aldım. Bundan sonra da sunroofsuz aracı bedava verseler alır ertesi gün satıp sunrooflusunu alırım. Hiç açmasam bile o cam tavan orada olacak.  :'(
şuan aynı durumdayım, inşallah aracı satıp sunrooflu golfe geçeceğim. :)   inşallah olur.

@magic

Hocam ben garajdan çıkarken eğimli olmasından dolayı arada ses çıkıyor esneme gibi bazende tozdan falan açılırken çıkıyordu ama şuan o sesler yok.

KabileReisi dedi:
@magic

Hocam ben garajdan çıkarken eğimli olmasından dolayı arada ses çıkıyor esneme gibi bazende tozdan falan açılırken çıkıyordu ama şuan o sesler yok.
Mehmet bende de oluyor o ses. Arabanın tek tarafı yükseltiye ya da alçak kota denk geldiği Zaman şasi burulmaya ve esnemeye çalışıyor. Doğal olarak cam tavanda az bir çıtırı oluyor. Ama düz yolda ya da bozuk yolda vs gram ses yok :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius

Aynen dediğin gibi düz yolda bende de yok sessiz sedasız duruyo başımızda :)

Motorsiklet kullanmanın etkisiyle iç mekanda ferahlık istedim.  :( ' Cam tavan olmasa kendimi kutuya hapsolmuş hissederdim. İyi ki almışım bu opsiyonu.  &:

Farklı olarak şunu söyleyebilirim:

Bir kaç kez kırmızı ışıklarda yeterince geride duramadım ama cam tavan sayesinde ışıkları tepeden görebileceğim bir imkan elde ettim. Yağmurda arka kısmı açıkken asla su almadı şimdiye dek, beni en çok bu şaşırttı. :D

Olumsuz yönü ise, net bir seyir için ara ara temizlenmesi gereken şeffaf bir başka yüzey daha çıktı. :)   s=s19

Hocam cam tavan kişisel bir olay. Kimisi için olmazsa olmazlardandır, kimisi içinse kesinlikle istemeyeceği bir opsiyondur. Ancak yağmur altında cam tavana baktığınızda o yağmur damlalarının şıpır şıpır tavana düşmesi olsun, bulutsuz bir akşam sonuna kadar açılmış bir cam tavandan yıldızları izlemek olsun bunlar hayatta insanın mutlu olmasını sağlayan ufak detaylar bence. Hayata bir defa geliyoruz. Para yerine gelir , alın gitsin hocam pişman olmazsınız. Modeli olsa cabrio bile alırdım ben. Ha sonradan eklenebiliyor mu? Ekleniyor ancak bir sürü sıkıntı çıkarıyor. İnternetten biraz bakarsanız pişman olan bir çok kişiyi görürsünüz. En iyisi fabrikasyon olanı, fabrikasyon olmuyorsa ekletilmemeli bence. Saygılar..

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nektar dedi:
Hocam cam tavan kişisel bir olay. Kimisi için olmazsa olmazlardandır, kimisi içinse kesinlikle istemeyeceği bir opsiyondur. Ancak yağmur altında cam tavana baktığınızda o yağmur damlalarının şıpır şıpır tavana düşmesi olsun, bulutsuz bir akşam sonuna kadar açılmış bir cam tavandan yıldızları izlemek olsun bunlar hayatta insanın mutlu olmasını sağlayan ufak detaylar bence. Hayata bir defa geliyoruz. Para yerine gelir , alın gitsin hocam pişman olmazsınız. Modeli olsa cabrio bile alırdım ben. Ha sonradan eklenebiliyor mu? Ekleniyor ancak bir sürü sıkıntı çıkarıyor. İnternetten biraz bakarsanız pişman olan bir çok kişiyi görürsünüz. En iyisi fabrikasyon olanı, fabrikasyon olmuyorsa ekletilmemeli bence. Saygılar..

Foruma hoş geldiniz ;)

"aldım memnun kalmadım keşke almasaydım" diyen arkadaşımız bize sebebini de yazmak ister mi?

murat kardeşim dışında pek olumsuz görüş yazan yok o yüzden olumsuz görüşler daha önem kazanmış durumda...

Bende olmazsa olmazlardan ben epey bi fazla para ödedim sırf sunroof olacak diye araca ayrı bir hava katıyor eğer sıfır bi araç alacaksanız U led sunroof ve anahtarsız çalıştırmanız almayın derim :)

yusuf dedi:
Foruma hoş geldiniz ;)
Hoşbulduk teşekkürler :) uzun zamandır takip ediyorum ancak ilk defa yorum yazmayı bu kadar istedim. Aklımdan direkt 'yağmurun altında sunroofa baksa..' diye geçti. Dayanamayıp yazdım :)

@Nektar

Değerli Hocam,

Dostlar arasına hoş geldiniz

Umarım bu benzer güzel romantik yorumlardan mahrum bırakmazsınız bizleri. :)

Nektar dedi:
Foruma hoş geldiniz ;)
Hoşbulduk teşekkürler :) uzun zamandır takip ediyorum ancak ilk defa yorum yazmayı bu kadar istedim. Aklımdan direkt 'yağmurun altında sunroofa baksa..' diye geçti. Dayanamayıp yazdım :)

Buraya bir tane yağmurun altında cam tavan fotoğrafı lazım, içerden çekilmiş..  :)

magic dedi:
Foruma hoş geldiniz ;)

Buraya bir tane yağmurun altında cam tavan fotoğrafı lazım, içerden çekilmiş..  :)
Adana'daki sel günlerinden kalma :)

4e59cc06c9b29f43b875bde42af36d56.jpg

@MSE

güzelmiş hocam çok teşekkür ederiz,

bir de hazır her tarafta yağmur varken arka koltuktan geniş açılı bir fotoğraf da güzel olurdu...

:mad:

Geri
Üst Alt