ANKET- panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz?

panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz? :)

• aldım memnun kalmadım keşke almasaydım

Kullanılan: 5 3.2%
  • aldım neredeyse hiç kullanmadım

Kullanılan: 10 6.4%
  • almadım çok da iyi oldu, iyi ki almamışım

Kullanılan: 25 16.0%
  • almadım çok pişmanım

Kullanılan: 19 12.2%
  • aldım çok memnunum, iyi ki almışım

Kullanılan: 75 48.1%
  • hazır araç aldım, ekletme imkanım olsaydı kesin alırdım

Kullanılan: 22 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    156
burakca dedi:
Cam tavan'ı bu sene ilk defa kullanıyorum Polo'mu satma sebeplerimden biri cam tavansız olmasıydı.

Artıları eksileri yazılmış zaten ancak bu bizdeki cam tavan neden tiguan daki gibi uzun değil anlamadım.
Arka baş mesafesi olabilir :)

burakca dedi:
Cam tavan'ı bu sene ilk defa kullanıyorum Polo'mu satma sebeplerimden biri cam tavansız olmasıydı.

Artıları eksileri yazılmış zaten ancak bu bizdeki cam tavan neden tiguan daki gibi uzun değil anlamadım.
Scirocco cam tavanı kalkıyor ama geri gitmiyor, bizimki tam tadında şükür  :D

cam tavanmı kesinlikle golf7 ye muazzam derecede yakışan bir opsiyon heleki beyazsa tadından yenmez.kendi aracımda vereceği hissi merakla bekliyorum. :mad:

Panaromik açılır cam tavan diye geçiyor ama golfteki bildiğin sunroof bence. Yani bizdeki panoramik cam tavansa fransız araçlarındaki komple tek parça cam olan tavan nedir bilemiyorum yani :)

Benim araçtada var sunroof, artıları var ama çok önemli bir donanım değil bana göre. 

+Kapalı havalarda biraz da olsa ışık sayesinde içeriyi ferahlatıyor

+Yüksek hızlarda arka tarafını kaldırarak konforlu bir şekilde araç içi havanladırılabiliyor

+ Şehiriçinde cam açıp diğer araçtakilerle ve satıcılarla göz göze gelmekten kurtarabiliyor. Cam filmi desteğide önemli burada

+Dışarıdan görünüşe pozitif bir katkı sağlıyor.

Yalnız bu fransız araçlarındaki tek parça komple cam tavan çok başka bir şey, arka koltukta oturanlar için inanılmaz bir görsel şölen oluyor. Fakat açılmadığı için havalandırma işlevi kayboluyor.

görselliği iyi ama  kirli iken çok rahatsız edici oluyor. arkadaşın bmw 116 sında var evet  arka tarafa ferahlık sağlıyor ( öne değil  çünkü sürücü ve ön yolcu zaten sadece ileriye bakıyor  ekstra kafasını kaldırıp  havaya dikmedikçe !  )   ve beyaz araca yakışıyor ama bu kadar, görsellik dışı çok efektif değil. 

görselliği iyi ama  kirli iken çok rahatsız edici oluyor. arkadaşın bmw 116 sında var evet  arka tarafa ferahlık sağlıyor ( öne değil  çünkü sürücü ve ön yolcu zaten sadece ileriye bakıyor  ekstra kafasını kaldırıp  havaya dikmedikçe !  )   ve beyaz araca yakışıyor ama bu kadar, görsellik dışı çok efektif değil. 
Hocam 116 nazaran bizim araçlardaki biraz daha büyük bir cam ve alan gibi geliyor bana. Bu yüzden her ne kadar dediğiniz gibi sürücü ve sürücü yanı yolcu cok faydalanmıyor gibi gözüksede içerinin ferahlama hissini alıyorsunuz. Ama tabi ki arka yolcular kadar yararlanılmiyor.

Fakat bana sorarsanız olmazsa olmaz bir opsiyon. Günümüzde ikinci el satışlarında değer kazandıran bir opsiyon. Bunun yanında araca önden baktığınız zaman camla birlikte bütün bir şekilde tavanın yarısına kadar cam şekilde gitmesi müthiş bir hava katıyor. Arabanın çehresi değişiyor.

@magicEmre abi, bu ankette bir soru eksik kalmış, eklenemez sanırım ama olur ya oyumu değiştirme şansım olacaksa çok sevinirim. 

* Hazır araç aldım, ekletme imkanım olsaydı kesin alırdım  s=alsaa   s=s17

Kullanımda ufak tefek sorunları olmasına rağmen, benim için olmazsa olmazlardan. Biz daha daha herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Ancak bir arkadaşım, ses problemi nedeniyle servisle içli dışlı oldu.  

Hocam 116 nazaran bizim araçlardaki biraz daha büyük bir cam ve alan gibi geliyor bana. Bu yüzden her ne kadar dediğiniz gibi sürücü ve sürücü yanı yolcu cok faydalanmıyor gibi gözüksede içerinin ferahlama hissini alıyorsunuz. Ama tabi ki arka yolcular kadar yararlanılmiyor.

Fakat bana sorarsanız olmazsa olmaz bir opsiyon. Günümüzde ikinci el satışlarında değer kazandıran bir opsiyon. Bunun yanında araca önden baktığınız zaman camla birlikte bütün bir şekilde tavanın yarısına kadar cam şekilde gitmesi müthiş bir hava katıyor. Arabanın çehresi değişiyor.
görselliğe diyecek yok hele beyaz araçta tadından yenmiyor. ama yine dediğim gibi sürekli orayı temiz tutmazsanız  rahatsız edici olur. 

ben aracımda olmasını isterdim ama 3000 tl lik bu opsiyonu asla comfortline aracıma almam, bu tür ileri opsiyonlar  higlineda daha değerini bulur diye düşünüyourm. 

@magicEmre abi, bu ankette bir soru eksik kalmış, eklenemez sanırım ama olur ya oyumu değiştirme şansım olacaksa çok sevinirim. 

* Hazır araç aldım, ekletme imkanım olsaydı kesin alırdım  s=alsaa   s=s17
Ekledim Erkan'cım :)

@magic Abi çok teşekkür ederim, benim gibi olan bir çok hocamız vardır eminim, ama senin yeni aracında keşkeler olmayacağına adım gibi eminim :)  Sipariş sürecini heyecanla bekliyoruz.

Sırf ses olayı bile benim için almama nedenidir..Araç içi sesler araba alırken baktığım ilk kriter..

Kesinlikle ve kesinlik eklenmesi gereken bir opsiyon diye düşünüyorum hep fiyatı hemde araca kattığı iç , dış görünüm ve kullanım ferahlığı açısından kaçınılmaması gereken bir opsiyondur.iyi ki ekletmişim diyorum kendime.

Ben aracı alırken GünBatımı Kırmızı renk vardı ama cam tavan yoktu. Beyaz rengi sevmeme rağmen sırf cam tavan var diye beyaz renk araç aldım :)

Biz de oyumuzu kullandık.. iyi ki almışız :)

Geri
Üst Alt