ANKET- panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz?

panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz? :)

• aldım memnun kalmadım keşke almasaydım

Kullanılan: 5 3.2%
  • aldım neredeyse hiç kullanmadım

Kullanılan: 10 6.4%
  • almadım çok da iyi oldu, iyi ki almamışım

Kullanılan: 25 16.0%
  • almadım çok pişmanım

Kullanılan: 19 12.2%
  • aldım çok memnunum, iyi ki almışım

Kullanılan: 75 48.1%
  • hazır araç aldım, ekletme imkanım olsaydı kesin alırdım

Kullanılan: 22 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    156
Yorumlara şöyle hızlıca bir göz attım. Kimi memnun kimi iyiki de almadım diyenlerden.

Arkadaşlar sunroof un tadı yazın çıkar. O yüzden bu anketi yazın yapsaydık çok daha farklı olurdu  s=bigstar

Sadede gelelim; ben şantiyede çalışıyorum malum tozlu alanlar. Bakım da yapmadığım için açılıp kapanırken titreme yaptığı oluyor.

Açık olduğu durumda 80-90km hızlara kadar ses seviyesi rahatsız etmiyor fakat üst hızlarda dengeleme yapmak için içerden bir camı aralamanız gerekiyor.

Sunroof eğlenceli ve görseli sonradan yakalanamayacak bir aksesuardır. Durumu olan arkadaşlar kesinlikle tercih etsin derim.

aracım ikinci eldi o yüzden yok ama bir sonraki golfüm mutlaka cam tavanlı olur.

Almayin arkadaslar, yazin cok ciddi sorun, beynim pisiyor

@Serkanasn perde kapali olmasina ragmen, günesi tepemde görebiliyorum, perde kapatmiyor, biraz etki ediyor tabi ama daha mayis ayindayiz, sali günü 2018 golfümü sattim bugün 2019 modelini aldim, ilk defa panoramik camli arabam oldu, cözüm ariyorum, yazin temmuzda uzun yolda perisan eder, klimayi ilk defa sonuna kadar actim, ama basimin tepesi yaniyor malesef, belki alisirim :)

@krym Beni pek rahatsız etmediği için birşey diyemiyorum tabii tercih meselesi ama film cektirebilirsiniz az da olsa bence sizi rahatlacaktir.

İyiki almışım, araç içinde kattığı aydınlık ve ferahlık hissi ayrı, dış görünüş açısından da kattığı o güzel görüntü ayrı güzel. Aracında açılır tavan olmayanlar yanlış anlamasın kusura bakmasın ama, bence olmazsa olmaz bir özellik.

Benim gibi arabada sigara içenler için velinimettir
Araba bakarken sunroofsuz olanlara bakmıyorum bile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu saatten sonra olmaZsa olmaz im dır cam tavan birde ara-sira özellikle araç çok sıcakta kaldığında gıcırtı gucurtu yapmasa tadından yenmez ;)

Özelikle cam tavanlı seçimi yaptım. Çok memnunum araca değer katması yanında aydınlık ferah bir his katıyor.

makul hızlarda yada yavaş akan trafikte kullanması zevkli ikinci el alımımda ilk işim bakımını yaptırmak oldu tık yok  (y)

Benim için esas seçenek şu;

İkinci el aldım, cam tavan vardı. İmkanım olsa almazdım :)

Ben hazir arac aldim. O sayede cam tavanliyim ama bozulmasin diye hic kullanmiyorum sadece arada 1 perdesini acip havaya bakiyorum. En kullanisli yani trafik isigini gormeye yariyo bazen :D

Olmasaydi o kadar para verip alamazdim heralde.. Pahali da bisi yahuu..

Dekorasyon da aksesuar ne ise bir VW Golf için cam tavan o derece önemli bence...

İç mekanda her cam tavanlı araç gibi hissedilşmesine karşın, dış tasarım da şüphesiz aracı Premium bir havaya büründürdüğü kesin...

Bmw 1 serisi gibi sadece cam tavan kapağı olmadığı ve üst sacı siyah kaplı olduğu için Golf ü tasarımsal manada çok farklı yapıyor, bence bir Golf kesinlikle cam tavan donanımı ile oldukça yakışıklı duruyor. Hele ki tilt konumunda kullanıldığı zaman hem içerdeki hava sirkülasyonunu hafiften sağlıyor hem de görünüş açısından etkileyici duruyor.

Kullanışlılık bakımından ise kışın soğuk olur açamassın, yazın çok sıcak olur güneş te açamassın, ama aracın içini çok daha ferah göstermesi bakımından mükemmel bir detay. Ayrıca ufak tefek gacırdı sesler duyulabilir bunu göze almak gereklidir, önemli olan tam kapalıyken gıcırdamamasıdır zannımca... 

Hani 2. El satarken +10000 ediyor deniyor???

Sunrooflu araç daha kolay satılıyor??? 

Benim araçta sunroof yok eksi 10 bin ucuza vericem değilmi? (Veriyim)

Hangi araç daha kolay satılır?

Millet 2. El araç alırken değil 10 bin 3 bini zor bir araya getiriyor 

Bu arada 2. Elde sunroofsuz araç 100k 

Sunrooflu 110k ise kimse alınmasın 

Sunroofsuz daha kolay satılır

Ben dizeli satarken doğuş listeye bakıp +23 bin fazla istiyormuyum ? Alırken zaten şu günlerde +11 bin istiyor bayiler masada

TDI high DSG sunroof geri görüş =170.000

1.0 TSI high DSG sunroof geri görüş =159 bin

Sunroof farkı listede vergiler dahil 10.000 

Bayide +7000 istiyorlar Sun roof farkına 

2. Elde +5000 oynatır . Mantık bu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt