1.0 Dsg Comf.tan 1.5 highline a gecilirmi?

Keşke hocam keşke 😊

2007 den beri sunrooflu cam tavanlı araca bineriz 2006 model aracımızın bile tavanından ses gelmiyor ama siz bilirsiniz 😊 bu arada istediğiniz zaman aracımı test edebilirsiniz birlikte deneyelim ses geliyor mu gelmiyor diye .

İçeriye ferahlık sağlıyor yağmur damlalarını seyretmek mükemmel . Yazın klima açsanız çarpar kısa mesafe bindiğinizde gerekli soğutmayı hemen yapamaz maksa açsanız ses yapar onun yerine . Cam tavanı sürekli yarım açık pozisyonda bırakıyorsunuz bindiğinizde komple açıyorsunuz püfür püfür . Bugün hava yağmurluydu camı açsam içeri su alıcak sunroofu kaldırdım mis gibi su girmeden havalandık .  
Ek olarak yaz kış klima kullanan bir insan değilim klima kullanmayı pek sevmiyorum . 

@mbonat  Camtavan bizim ülkeye göre degil :)

Golf ya beyaz olmali yada gri tonlari, camtavanli görütüsü olaganüstü- Görüntüsüne kimse laf edemez

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mbonat  Camtavan bizim ülkeye göre degil :)

Golf ya beyaz olmali yada gri tonlari, camtavanli görütüsü olaganüstü- Görüntüsüne kimse laf edemez
Bu aracımı almadan önce bayide 0 1.6 tdi dsg cam tavan comfortline vardı içim çok gitmişti rengine ama aynı paraya highline alınca rahatlamıştım .

Gri renk çoğu arabaya çok yakışıyor golfe de çok yakışıyor .

Bizim ülkemiz cam tavana aşık cam tavansız highline golf oldukça zor satılıyor .

Benim gibi klima havası sevmeyen temiz hava seven insanlar için birebir. Geçen instagramda denk geldim cam tavanın üstünde dans ediyorlardı . Onu gördükten sonra bende sizi gibi cam tavan bizim ülkeye göre değil dedim 😊

@mbonat Hocam işin garip tarafi iki renk kalmis.Birisi atlantik mavi diğeri indium gri.İnduma ilk dafa baktim pek hoş değil fakat atlantik maviye bitiyorum.Heleki highline cam tavan 1.5 vs.vs.Kendi aracim beyaz 1.0 otomatik.surus comf paket var.Niyetine girersem nakit kullanmicam elimde dursun en fazla 10 bin veririm.Hesap yaparsam sadece farla stop 10 bin e renk farki cam tavan onada 10 bin de e 150 bg onada 10 bin de 5 binde icindeki ekran falan ooff 🙈🙈🙈

@mbonat Hocam işin garip tarafi iki renk kalmis.Birisi atlantik mavi diğeri indium gri.İnduma ilk dafa baktim pek hoş değil fakat atlantik maviye bitiyorum.Heleki highline cam tavan 1.5 vs.vs.Kendi aracim beyaz 1.0 otomatik.surus comf paket var.Niyetine girersem nakit kullanmicam elimde dursun en fazla 10 bin veririm.Hesap yaparsam sadece farla stop 10 bin e renk farki cam tavan onada 10 bin de e 150 bg onada 10 bin de 5 binde icindeki ekran falan ooff 🙈🙈🙈
Bende indium griyi çok severim değişik bir rengi var .

Ekstra olarak :

Katlanır ayna

17 Jant

Led Stop

Led Far

Cam tavan

Hayalet

Multimedya

Bağımsız süspansiyon 

1.5 kat hacim 

1.5 kat beygir 

1 silindir daha fazla 

@mbonat Highline camtvansiz olmaz, kimse camtavanli comfort varken, camtavnsiz high golf almaz o paralara.

@fanajal Hocam 50 bin liradan fazla para yazik günah, benim  beyaz  golf 1.0 dsg comfort sürüs-konfor paket 110 bine almsitim mayis 2018'de, kaza yapmamis olsaydim kesinlikle degistirmezdim, yeni kasasi yolda- 200 binden alirsaniz zarar edersiniz diye düsünüyorum

@mbonat Highline camtvansiz olmaz, kimse camtavanli comfort varken, camtavnsiz high golf almaz o paralara.

@fanajal Hocam 50 bin liradan fazla para yazik günah, benim  beyaz  golf 1.0 dsg comfort sürüs-konfor paket 110 bine almsitim mayis 2018'de, kaza yapmamis olsaydim kesinlikle degistirmezdim, yeni kasasi yolda- 200 binden alirsaniz zarar edersiniz diye düsünüyorum
@fanajal hocam size benim golfü vereyim bende indium griyi alayım anlaşalım 

Bende indium griyi çok severim değişik bir rengi var .

Ekstra olarak :

Katlanır ayna

17 Jant

Led Stop

Led Far

Cam tavan

Hayalet

Multimedya

Bağımsız süspansiyon 

1.5 kat hacim 

1.5 kat beygir 

1 silindir daha fazla 
2019 larda acc ve koltuk ısıtma standart diye bir şey duymuştum öyleyse listeye onlarda eklenebilir

Sizden 147 bine alip 160-163 bine satarlar (156.500 lira olan kazali)

Ekran Resmi 2020-01-07 16.26.21.png

@fanajal 160 bine satarsaniz düsünülebilir ama 147 bin cok ucuz. Ilan koyun isterseniz 160 binden, gerisi nasip-kismet artik

indiyum gri güzel bir renk ve golfe yakışıyor bence tungstenle birlikte golfe en çok yakışan renklerden biri, atlantik mavi çok koyu bir renk hem golfu küçük gösteriyor hem de temizliği v.s. zor. 

cam tavan konusuna gelirsek adana, antalya gibi şehirlerde yaşamıyorsanız bence alınmalı, gayet keyifli bir opsiyon ben de ses v.s. yapmadı.

@mbonat 2019 highlinelarda acc değil fakat kış paketi ekli geliyor genelde. yani koltuk ısıtma ön far yıkama v.s.

Geri
Üst Alt