1.0 Dsg Comf.tan 1.5 highline a gecilirmi?

@Savatage Hocam çok haklısınız.Yalniz eşim benden daha çok araba meraklisi🙈 Babam da vefat etti destek falan yok malesef😅 Açıkçası eşim tek desteğim bu tarz konularda o bana birakti onun görüşü eskisin daha iyisini aliriz dedi bende hak verdim ona sağolsun.İste tek hevesim far olayi... Birde motor 1.5 ya o sebem heves ediyor.Yorumunuz icin çok teşekkürler.Yalniz altin iyi kâr birakti😅😅😇

Bence şu an aracınızı satın,

Temmuz Ağustos gibi gelecek denilen Golf 8 e yazılın.( tabi o kadar süre arabasız idare edebilecekseniz)

Bu arada sarı site fiyatlarını da test etmiş olduk.

Yetkili satıcıda 201 olan arabaya 215-230 arası rakamlar yazılmış!

12500 de araç değiştirecek kadar !

Gençmisiniz?

Peder beyden destek olacak mı?

Faiz geliriniz var mı ?

Altından dolardan iyi kar ettiniz mi?

Her Arabayı değiştirince hanımla tekrar canım cicim ayları yaşanıyor mu ?

Bunların hepsini birden evet olarak işaretliyorsanız değiştirin!

Highline araç aldım ! 

Tek sebebi Ön LED far dır....geriye kalanların hepsi benim için (benim için!!) olmasada olur...

Sunroofsuz olsun diye Ankara'dan İstanbul'a gittim mesela! Almaya bir bayiye....

267 binde aracı değiştiricem (şu an 48 binde)

O zamana mk9 gelir

Ön Sipariş !

Comfort /1.0 TSI/manuel/+LED far opsiyon...
Niye 267bin ? 

sırf far ıcın 50 bın tl verıp aynı arac almaya gerek yok. onun yerıne cakma taıwan alın gecın hevesınız bıtıne kadar kullanın. Golf 8 olursa gecebılırsınız belkı ıcı dısı tamamen degısıyor ama aynı kasaya 50 bın tl vermek cok mantıklı gelmıyor bana.

@reaper0690 Haklisiniz Bursa dayim su far olayini adam gibi yapacak bir yer bulmam lazim ki anlamiyorum da yok fari ayri lambasi ayri bir suru led markasi var falan filan.

2017 1.4 tsi 125 Bg highline aracımı verip sıfır 1.5 tsi almayı planlıyorum, bence fırsat varken alın geçin, şuan golf 7 üretilmiyor elde kalan arabaları gönderiyorlar bunlar bitince 2-3 ay ara verip sonrasında golf 8 gelecek, şimdi almazsanız 25-30 fazla verip alırsınız daha sonra.

Bende firsatini bulmusken bir fiyat tavsiyesi alayim sizden, benim Ford Ranger Raptor alma niyetim var, yani tamamiyla farkli bir tür.

Benim arac @fanajal  arkadasimizinkinin benzeri: 2019 4200km 1.0 tsi dsg comfort tungsten gri camtavan sürüs-konfor paket hatasiz, ne kadara satmaliyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fanajal full almadığınız her güne lanet olsun demektense cam tavan olanı alın hocam Satarken de çekiyormu gidiyormu gibi manasız sorulara maruz kalmazsınız 

@krym alırsanız yorumlarınızı yazın lütfen çok merak ediyorum bende bu aracı 

@krym Hocam ben sahibindeni inceledim Doğuşun sitesini inceledim.Golf 1.0 larin fiyatlari özellikle fazla.Dizeller le ayni.Bana 147 teklif edildi sahibinde de ve doğuşun sitesinde hasarsiz olanlar 165 ile 175 arasinda kaldiki sizinki highline kazali ve degiseni boyali olanlar 150 160 arasinda ki km leri en düşük 30 bin.Sanirim bu 1.0 larin vergisi ve az yaktığı düşünülerek fiyatlari oturmuş.Bence sizinki en az 175 ten kapak açar diye düşünüyorum.

@Beşiktaş1903 Harbiden alirken üçün beşin hesabin yaptık şimdi kafalar bi milyon.Al geç işte o zman ama iş saticida ki ayni araba comf.109 higline 135 demisti...

Geri
Üst Alt