2020 OTOMOBİL FİYATLARI

@slck aynen dediğiniz gibi belli bir engel oranına istineden ötv indirimi geliyor ve 5 sene kullanma şartı ile araç alabiliyorsunuz ama benim duyduğum engeli olmayan insanlara da böyle bir imtiyaz ın 5 sene satmama şartı ile çıkabileceği yönünde idi.

@Ender inşallah Ender hocam ötv indirimi gelirde araçları sıfırlarız, tamam şuan da da sıfırlarız ama bu fiyatlara araç almak bana küfür yemek gibi geliyor :)

@tiesay ötv indirimi gelirse şartlı gelecek, 5 sene satmama şartı. Bu şartar herkese hitap etmeyecektir. kaldı ki ikinci elde de fiyatlar düşsün zaten, 2015 Golf 165.000 tl edermi? büyük saçmalık. Fiyatlar olması gereken seviyelere gelsin de insanlar daha rahat hareket etsin.

@tiesay ötv indirimi gelirse şartlı gelecek, 5 sene satmama şartı. Bu şartar herkese hitap etmeyecektir. kaldı ki ikinci elde de fiyatlar düşsün zaten, 2015 Golf 165.000 tl edermi? büyük saçmalık. Fiyatlar olması gereken seviyelere gelsin de insanlar daha rahat hareket etsin.
İnsanları rahat ettirmesi gereken Devlettir.

Bizde Migros 50’lik Efes Pilsen Kutu 11.75 TL

Almanyada;

almanyabizikıskanıyor.jpg

"Ötv indirimi gelsin de eldeki araçları sıfırlarız" demişsiniz, ona istinaden dedim ben de. 

Eldeki aracınız 2.elde X lira, sıfır araç Y lira diyelim. 

Ötv indirimi gelince sıfır araç Y-30 lira olunca, eldeli araç da X-30 lira olacak demek istedim. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@tiesay tamam sorun yok, ben sizi çok iyi anladım ve diyorum ki değerinden fazla para vereceğime değerinde alım satım yapmak tercihimdir.

Saygılarımla.

Macırlar jack daniels viskyi 120 tl ye alip burda 180 tl ye satiyor.migrosta 360 ti en son gördugumde.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ötv indirimi geliyor bekleyin....... :p

images.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kayseri Aykan

Bugün çektim

IMG20200618112816.jpg

IMG20200618112820.jpg

@Kysr038

Çektiniz ama ? Web dede aynı fiyat var zaten .

Önemli olan bu sunroof SUZ comf golfü

%50 ötv li 214 den mi veriyorlar

Yoksa %60 ötv li 230 dan mı ?

O konuda bilgi iyi olur

@Negatiwe Hocam selamlar.Efes dünya çapında oldukça kaliteli bira üreticisidir.Hatta Turkiye için bir gurur kaynağıdır.Sirf bu kalitesinin önüne geçebilmek için Carlsberg Türk Tuborgu satin aldi.Akdeniz tarzı bira üretiminde Efes açık ara öndedir.Fakat bu Yüzde Yüz Malt vs.seyler yüzünden Efeste içeriğini değiştirdi ve yine çok çok iyi oldu.Ama maalesef ülkemizde verginin vergisi alındığı için vaziyet ortada yani bunun macirlikla bulgarlikla vs.alakasi yok... Çok kaliteli saraplarimiz çok kaliteli biralarimiz var ama durum malesef bu...Saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Kysr038

Çektiniz ama ? Web dede aynı fiyat var zaten .

Önemli olan bu sunroof SUZ comf golfü

%50 ötv li 214 den mi veriyorlar

Yoksa %60 ötv li 230 dan mı ?

O konuda bilgi iyi olur
Valla bilmiyorum, açıkcası içinden geçerken gördüm.. zaten sonradan farkettim araç satılmış sahibini bekliyormuş. Bir de kırmızı Leon fr vardı aynı motor DSG fiyatı yanlış duymadıysam 205 idi. Onun üzerinde satıldı ibaresi yoktu galiba. Servis kısmına uğramıştık kalabalık olunca da öğreneceğimizi öğrendik kaçtık hemen.

Manuel Bir araç var ikinci el almak istediğimiz, kısmetimizde varsa onun geçmişini sorgulamak için gitmiştik, inşallah alabilirsek sizlerle paylaşacağım 😊

Geri
Üst Alt