Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

@Ender @necati @Recep Gül hocam benim araç 2014 model highline bu gizli özsllik açık değil dediğiniz gibi kapıyı açınca cam tavan duruyor benim araçta otomatik kapatma ve kapıyı açınca kapatma olur mu

Kodlaması nedir peki, yazmamış sanırım. Yada ücretli mi yapıyor. 
Necati ustamız çok eski üyelerimizdendir Recep Hocam. Ankara da Oto servisi ve retrofit işlemleri ile ilgilenmekte işinde de çok başarılıdır. Forum adına da ücretli bir kodlama paylaşımı yapmaz yani :)  hatırlarsa buradan yine paylaşacaktır.  (y)

@Ender @Recep Gül  hallettik hocam oldu sanki 😀

Golf 7 kontağı kapatınca ve kapıyı açınca cam tavanın kapanması (durmaması)

Custom auto beylikdüzü mevlüt abi sağolsun tüm özellikleriyle ilgilendi işinin erbabı sohbeti muhabbeti yeter 😀

Selam, bu konu hala aynı mı? Servis kablosu olmadan açamıyoruz sanırım?

Şuan Net bir çözümü yok Hocam.

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar, ben de rain closing, multimedya ekranından aktifleştir veya iptal et seçenekleri görünüyor açıp kapatabiliyoeum ancak yağmurlusu havalarda maalesef çalışmıyor çözemedim. Aracım golf 7,5 komfor paket. Işık ve yağmur sensörünü sonradan dışarıda eklettirmiştim. Diğer bürün özellikler sorunsuz çalışıyor acaba bendeki bu durum  donanımsal mı yoksa yazılımsal mı acaba sizce ? Bursa’da vcds kablosuyla bu işten anlayıp yardım alabileceğim birisi var mıdır acaba??😑 

Merhabalar, ben de rain closing, multimedya ekranından aktifleştir veya iptal et seçenekleri görünüyor açıp kapatabiliyoeum ancak yağmurlusu havalarda maalesef çalışmıyor çözemedim. Aracım golf 7,5 komfor paket. Işık ve yağmur sensörünü sonradan dışarıda eklettirmiştim. Diğer bürün özellikler sorunsuz çalışıyor acaba bendeki bu durum  donanımsal mı yoksa yazılımsal mı acaba sizce ? Bursa’da vcds kablosuyla bu işten anlayıp yardım alabileceğim birisi var mıdır acaba??[emoji58] 
Yıldırım tarafına yolunuz düşerse uğrayın bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar, ben de rain closing, multimedya ekranından aktifleştir veya iptal et seçenekleri görünüyor açıp kapatabiliyoeum ancak yağmurlusu havalarda maalesef çalışmıyor çözemedim. Aracım golf 7,5 komfor paket. Işık ve yağmur sensörünü sonradan dışarıda eklettirmiştim. Diğer bürün özellikler sorunsuz çalışıyor acaba bendeki bu durum  donanımsal mı yoksa yazılımsal mı acaba sizce ? Bursa’da vcds kablosuyla bu işten anlayıp yardım alabileceğim birisi var mıdır acaba??😑 
Kodlamaya rağmen çalışmıyorsa %99 donanımsal hocam. Takılan modül RLHS kodlu olan ise rain closing çalışmaz, RLFS ise çalışır. Sensor takıldıktan sonra kayıtlı VCDS tarama özeti varsa elinizde takılan modülün RLHS mi RLFS mi olduğunu anlarsınız. Genellikle RLHS kodlu olan takılıyor. Taktırdığınız yer size bu bilgiyi verebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Gökhan Bilgin Merhabalar, havalar yağışlı gidiyor biraz düzeldiğinde geleyim yanınıza haftaiçi teşekkür ederim ☺️

Geri
Üst Alt