DWA+Korna Sesi Onayı ile Araç Açma/Kilitleme

@mutlubey17  benim bcm değişmeden önce her ikiside oluyordu ama şimdi kaparken korna çalıyor açarken çalmıyor kodlu oldu halde bu işlemi yapınca düzelirmi acaba
Bende de golfte yaptığım kodlamanın aynısını yapmama rağmen kilit açarken korna çalışmıyor 2019 leon fr bilgisi olan var mı acaba

2020 yeni logolu fabia da birçok özelliği aktif hale getirdi bi r arkadaşımız, ama bu korna sesini yapamadık. bir püf noktası bilen, tavsiyesi olan var mıdır arkadaşlar.

2020 yeni logolu fabia da birçok özelliği aktif hale getirdi bi r arkadaşımız, ama bu korna sesini yapamadık. bir püf noktası bilen, tavsiyesi olan var mıdır arkadaşlar.
Bagzi araclarda olmuyor , misal yukarda leon Fr da olmamis. Ayni kodlamayi ben leon excellence de yaptim calisti ama tiguanimda calismiyor. Gateway ile alakali

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim sorunum, hiçbir kablo VCDS programındaki (cent electr) kısmına giremiyor.

Araç kilitlendiğinde veya açıldığında sesli onay vermesi.

1- 09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > Key 31347

3- Adaptation - 10

Aşağıdaki kodlama sırasında bazı değerler sizin aracınızda zaten yazıldığı gibi olacaktır. Herhangi bir işlem yapmadan bir sonrakine geçebilirsiniz.

(1)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung entriegeln

Value: Yes

(2)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung verriegeln

Value: Yes

(3)-Acknowledgement signals-Dauer der Akustischen Rueckmeldung vom Einfachhorn

Value: kurz

(4)-Acknowledgement signals-Optical feedback during locking

Value: Decelerate

(5)-Acknowledgement signals-Optische Rueckmeldung Komfortschliessen

Value: Active

(6)-Acknowledgement signals-Optische Rueckmeldung 3.Bremsleuchte

Value: Not active

(7)-Acknowledgement signals-Menuesteuerung akustische Rueckmeldung

(8)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung global

(9)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung Signalhorn

Kodlamada yapılacak işlemlerin ekran görüntüleri;

Ekli dosyayı görüntüle 1210

Ekli dosyayı görüntüle 1211

Ekli dosyayı görüntüle 1213

Ekli dosyayı görüntüle 1214

Ekli dosyayı görüntüle 1215

Ekli dosyayı görüntüle 1216

Ekli dosyayı görüntüle 1217

Ekli dosyayı görüntüle 1218

Ekli dosyayı görüntüle 1212

NOT: aracında alarm olanlarda bu şekil bir ses çıkacak. olmayanlarda kısa korna sesi. Bu özellik istenirse Media ekrandan kapatılıp açılabiliyor.

https://vimeo.com/143135413

Burada yazanların aynısı uyguladım, sonuç mükemmel bilgiler için teşekkür ederim.

İyi günler . Aracımda 10.1 multimedya var o yüzden ekrana sesli onay menüsü çıkmıyor . Multimedya dan onaylamadan dwa yı açamaz mıyız? Bir çözümü var mı

Selamlar,
2022 T-roc'da bu kodlama sonrası kapı açılıp kapanırken korna çalıyor ama Multimedya üzerine açma kapama yapabileceğimiz menü gelmiyor. Bu yüzden gerektiğinde kapatma yapılamıyor.
Multimedyadan mi kaynaklanıyordur bu durum? Başka karşılaşan oldumu bu durum ile?

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama 2016 higline golfümde yaptigim kodlamada acarken ve kapatirken korna çalmiyor ama kapatirken 2 kez basarsam korna caliyor bu tam da benim istediğim şey aslinda. Fakat 2015 golfumuzde bu sekilde kodlayamiyorum iki aracin adaptasyon menusunde farklılik var 2016 model de en alt satirda ekstra olarak 2. Basmada korna çalsin diye yaziyor acaba bu 2015 te mümkün degil midir? 2016 modeldeki ekrani paylaşıyorum en altta ok ile isaretledikleğim 2 satirda oluyor bu mevzu

Ekli dosyalar

• IMG_9188.jpeg
    IMG_9188.jpeg
    167.1 KB · Görüntüleme: 15
Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama 2016 higline golfümde yaptigim kodlamada acarken ve kapatirken korna çalmiyor ama kapatirken 2 kez basarsam korna caliyor bu tam da benim istediğim şey aslinda. Fakat 2015 golfumuzde bu sekilde kodlayamiyorum iki aracin adaptasyon menusunde farklılik var 2016 model de en alt satirda ekstra olarak 2. Basmada korna çalsin diye yaziyor acaba bu 2015 te mümkün degil midir? 2016 modeldeki ekrani paylaşıyorum en altta ok ile isaretledikleğim 2 satirda oluyor bu mevzu
Zwei yazinca secenek cikiyorsa mumkun cikmiyorsa mumkun degil. Bazi bcmlerde acma/kapama tek kanala bagli.

Arakadaşlar ben kodladım ama şöyle bir problem var kitleyince ötüyor açınca ötmüyor nası halledebilirim yardımcı olurmusun

Geri
Üst Alt