DWA+Korna Sesi Onayı ile Araç Açma/Kilitleme

Her model yılında olmuyor iki kere basınca korna çalması.. bildiğim kadarıyla 7.5 ta oluyor

2016 MK2 tiguan aracımda bu kodlar işe yarar mı 

belki konu hortlamıştır kusura bakmayın bende caddy 2015 te açtım dwa onayı yol bilgisayarında görüyorum aktif ediyorum ama hiçbir şekilde korna sesi gelmiyor kablom 20.4 nerede yanlış yapıyrum . 

arkadaslar 2014 comfort dsg GOLF te ve 2018 impression dsg passatta denedim. Iki aractada olmadi. Teker teker kodlari kontrol ediyorum kodlar kayit olmus ama ses gelmiyor. Audi A3 de denedim hemen oldu. Nereyi atliyoruz acaba varmi yardimci olacak arkadas?

Passat B8 de açtırdım, çok ileri düzey ses çıkıyor.

girişi kapatıp

kapanışı çift basma olarak düzelttirmem gerekiyor.

@mutlubey17  benim bcm değişmeden önce her ikiside oluyordu ama şimdi kaparken korna çalıyor açarken çalmıyor kodlu oldu halde bu işlemi yapınca düzelirmi acaba

Kodlamayı yaparken “decelerate” olan seçimi “normal” olarak değiştirdiğinizde çift kez basınca çalması gerekiyor

2017.  Passat B8 de çift basma özelliği çıkmadı ve yaptıramadık.🤔

Açılışı geri kapattık ve sadece kitlemede korna çalıyor. :(

Ben de bir soru sorayım sadece hafif korna çalma olayı her araçta oluyor mu? Şahsen sadece kitlerken hafif ötse benim tercihim o yönde olurdu henüz kablom yok. Sanki model yılına göre güçlü ötme olayı var diye okumuştum ama sormak istedim. 

@metinkar Bendede Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung entriegeln "Active" Olmasına Rağmen Açtığımda İki Kez Korna Çalmıyor. Nasıl Çözebilirim Bu Durumu?

@mutlubey17  benim bcm değişmeden önce her ikiside oluyordu ama şimdi kaparken korna çalıyor açarken çalmıyor kodlu oldu halde bu işlemi yapınca düzelirmi acaba

Geri
Üst Alt