VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Odis ile de o hata kapatilabiliyor ustad

Araca bir zarari olduğu zannetmiyorum
Kapatılabiliyorsa iyi hocam, Araca zararı yoktur illaki, fakat aynısı başıma gelmişti servise gittiğimde özellikle mikro şalter değişimi yapılması gerekiyor diye uyardı. Gerçi para koparmak içinde odisle uğraşmak istememiş olmaları bi ihtimal tabii ki

Merhabalar, Anadolu yakasında golf 8 araç için obd elevenda bulunan scandinavian drl modunu kapatabilecek bir arkadaş varmıdır.
Orta panjur ledinin gündüz yanması için açtırmıştım zamanında ama açtırdığım arkadaş cihazını sattığı için kapattıramadım. Yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim

Selamun aleyküm
Elimde bir tane hex-v2 21.9 kablo var elimde cdsi yok internetten yükledim uygulamayı crack de yapıyorum hesapta ama security access kodlarını kabul etmiyor bi türlü license aktif muhabbeti olmuyor heraldesenin yardımcı olabilirmisiniz?
67AE734A-AEE3-47DC-9F64-D4B6E0ADF067.jpeg

Mrb Arkadaşlar. umarım yanlış yerde konu açmamışımdır. Golf 7.5 comfortline 2017 aracımız var. yağmur ve far sensörü ilave yapıldı. vcds kodlama hakıında bilgi istiyorum. yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Mrb Arkadaşlar. umarım yanlış yerde konu açmamışımdır. Golf 7.5 comfortline 2017 aracımız var. yağmur ve far sensörü ilave yapıldı. vcds kodlama hakıında bilgi istiyorum. yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.
Hocam şu videoyu 16. dakikadan itibaren izleyerek kodlamayı yapabilirsiniz.

Hocam şu videoyu 16. dakikadan itibaren izleyerek kodlamayı yapabilirsiniz.
hocam sağolun teşekkür. o videoyu izledim. oradaki araç golf 7 midline plus. Bizim araç golf 7.5 comfortline 2017. yani o raçtaki kodlamalar bizim araca malesef olmuyor. durum farklı.

Buradan arkadaş ulaştı bana Golf 8 için ne yapabiliriz diye baktik bir kaç gösterge vs.. ekledik.
Obdelevenla yeni araçlarda sfd kilidi kaldirip işlem yapmak kolay oluyor.

Ekli dosyalar

• IMG-20230329-WA0010.jpg
    IMG-20230329-WA0010.jpg
    203 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20230329-WA0011.jpg
    IMG-20230329-WA0011.jpg
    365.9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20230329-WA0012.jpg
    IMG-20230329-WA0012.jpg
    441.4 KB · Görüntüleme: 24
@Recep Gül Hocam J farları kurcaladım. kodlamayla ilgili yardım eder misiniz? elimde obdeleven cihazı var..
Hocam maalesef farlar/ışıklarla ilgili kodlamalarda yeterli bilgiye sahip değilim. O tarafları çok kurcalamadığım için yardımcı da olamıyorum maalesef. K.bakmayın başka bir arkadaş yardımcı olur umarım.

Fakat istediğiniz bir kanalın, "orjinal kodlama ayarı" nasıldı diye sorarsanız ekran görüntüsü alıp paylaşabilirim. Eski haline çevirmek adına.

Son düzenleme:
Merhabalar, ilk sayfa dahil olmak üzere mesajların çoğuna göz atmaya calıştım. Arada çok kıymetli bilgiler yok olmuş keşke ilk mesaja toplanabilse hepsi.

2016 Model Octavia aracım var ilk sayfadaki kablo linkleri çalışmadığı için aracıma uygun kablo önerebilir misiniz? İstanbul'dan octavia ile uğraşmak öğretmek isteyen kimse var mı ? :)

merhabalar geri selektor icin kodlama hakkinda bilgisi olan var mi acaba?

Ankarada çok kısa tek bir işlem yardımcı olabilecek varmi? Obdeleven daha kolay olur varsa.

Teşekkurler

Değerli Hocam;

Çekinmeye gerek yok. Etkilemez.

Deneyimle sabit.

Rain Closing'i açılan bir arkadaşımız araç yağmur yağınca camları kapatmak isteyince ve cam sıkışma emniyeti kapatamayınca arıza yaptı aracın içerisine de su girdi.

Serviste tüm arızalar " ücretsiz " giderildi. Arızanın kaynağını sanırım sıkışma emniyetindeki bir kısa devre olduğu anlaşılmıştı.
hocam yani sizlik mi bir sıkıntı bende bunu yapmak istiyorum da ?

Selamın Aleyküm rahatsızlık veriyorum kusura bakmayın Golf 7 1.4 tsi confortline aracım var park modunda kadran ışıklarını nasıl aktif ederim? Bugün fazlasıyla uğraştım başaramadım rica etsem yardımcı olur musunuz?

Geri
Üst Alt