VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@reko hocam ihtiyac olursa elimde 1 tane kaldi modul/devreden var

300 tl verebilirim

Ekli dosyalar

• C607B37B-7552-4832-AB73-7739180958F0.jpeg
    C607B37B-7552-4832-AB73-7739180958F0.jpeg
    226.8 KB · Görüntüleme: 80
  • 91CA825D-EE27-4C8E-9A34-9BB3E9DF4F85.png
    91CA825D-EE27-4C8E-9A34-9BB3E9DF4F85.png
    328.9 KB · Görüntüleme: 80
LEDLİ STOPLARDA GERİ VİTES IŞIĞINI SİNYAL LAMBALARIYLA BİRLİKTE ÇAKARLI KULLANMAK.

Sinyal verilince bagaj kapağındaki ve diğer stoplar arasındaki sinyal lambaları sıra ile yanmakta.

09 Cenral Electric

16 Security access 31347

10 Adaptation

(4) Leucthe16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion A 16

Blinken links Dunkelphase

(4) Leucthe17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion A17

Blinken rechts Dunkelphase

NOT: kodlamanın geçerli olması için led stopların orjinal olması gereklidir.

İyi günler hocam ben aracı aldığımda sinyaller böyle yaniyordu..bunları eski haline nasıl getiririz acaba yardımcı olursanız sevinirim vagcom kablom var

start stopu normalde kapalı tuşa basınca devreye girmesi için hangi kodlamayı kullanacagız arkadaslar baktım goremedım..yani standart çalışmanın tam tersi olacak..komple kapatmayacagım..sadece trafıkte deveye alacagım
Yazılımsal olarak kapatmanın yolunu buldum ancak komple kapanıyor, yazılımsal açmak gerekiyor tekrar.

Yeni araçlarda 12V ayarı işe yaramıyor.

Daha yeni uyguladım bir süre kendi aracımda denemeye devam edicem sorun çıkmazsa paylaşırım buradan.

Merhaba, geri vites’e takınca katlanır ayna ışığının açılması gibi bir kodlama var mıdır ? Araç golf 7.5 midline plus

Bu kodlarla Seat arona 2021
FR aracın gizli özellikleri açılır mı ?

İstanbul’da yardımcı olabilecek var mı acaba bu kodların açılımıyla ilgili ?

Yazılımsal olarak kapatmanın yolunu buldum ancak komple kapanıyor, yazılımsal açmak gerekiyor tekrar.

Yeni araçlarda 12V ayarı işe yaramıyor.

Daha yeni uyguladım bir süre kendi aracımda denemeye devam edicem sorun çıkmazsa paylaşırım buradan.
Ne yaptın dostum memkun kaldın mı ben komple kapatmak istemediğden boyle devam ..

arkadaşlar sellektör yaptığımız da sislerinde sellektör olduğu kodlamayı nasıl yapabilirim.

kablom falan var

Ne yaptın dostum memkun kaldın mı ben komple kapatmak istemediğden boyle devam ..
Alışamadım ben istanbulda kontak kapatcak kadar yoğun trafik içerinde kullandığım için ihtiyaç duydum tekrar açtım.

Yeni araçlarda da kapanıyor sonuç olarak ancak elinde kendi cihazı olmayan iyice düşünüp kapattırsın.

aracımda lastik basınç ayarlama(set) tuşu yok. vag kablom var. sürekli uyarı silmek istemiyorum. duyduğum kadarıyla vag kablo ile direksiyon üzerinden set menü aktif edilebiliyormuş(kadran üzerinden yani). fakat bulamadım. ayarını bilen varmı ?

Geri
Üst Alt