Golf 7 asr-esp ve lastik basınç tuşu RETROFİT

MERHABALAR BU MODE TUŞU 1,6 DİZEL DE YOK TAKILDIĞINDA MODE TUŞU MOTOR DA DEGİŞKENLİK GÖSTERİYOR MU

Standart halinde farki anlamazsiniz. Sadece direksiyon sertligini farkedersiniz. Yazilim yapilir ise araca "galiba fark etti" dersiniz. Big turbo yapilir ise araca farki o zaman anlarsiniz gunluk kullanimda. Cruise control actiginizda hızlanmasını her 3 durumdada fark edersiniz. Eco modda cruise daha yavas hizlanir.

ANLADIM ABİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARACI SATMADAN BU TUŞLARI TAKACAGIM

tuşu takmak yetmez ama bilginiz olsun. lisanslı kodlama gerekir. sadece lisan 2 bin tl bandında

@İlker34 TEŞEKKÜR EDERİM ABİ TUŞ MONTAJINI YAPAYIM DA GERİSİNİ HALLEDDEERİM İNŞALLAH

Mode tuşunu ve sistemi tam anlamıyla aktif hale getirmek için lisans kodlama vs konularda ankara da yardımcı olacak varmı?

@omersfaydin Merhaba benim de aracım 2013 golf conft montaj yapabildiniz mi hazırmıydı soketler

Üstadlar konuyu hortlatiyorum benim el buraya girmiyor nasil soktunuz bu beynin soketini,sanirim arac dizel diye sıkışık burasi.tuslari taktim kablolari da var hazir en azindan set ve esp calisain istiyorum

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    168.6 KB · Görüntüleme: 24
Bu kablo set tuşu ile gelen kablo,tuşa giren jackin yanindaki jacki ve 2 pini anlayamadim

Ekli dosyalar

• IMG_9678.jpeg
    IMG_9678.jpeg
    155.4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_9679.jpeg
    IMG_9679.jpeg
    148.5 KB · Görüntüleme: 21
Bu kablo set tuşu ile gelen kablo,tuşa giren jackin yanindaki jacki ve 2 pini anlayamadim
Hocam yeşil kablo abs pompasının soketine takılacak
Sarı kablo +12v
Gri kablo set tuşunuzun ışığının beyaz yanması için bunu el freni tuşu yada start stop düğmesinden bağlantı almanız lazım
Kahverengi kablo ise şase yine aynı şekilde start stop düğmesinden ya da el freni tuşundan bağları almanız için

Son düzenleme:
Hocam yeşil kablo bcm ye takılacak
Sarı kablo +12v
Gri kablo set tuşunuzun ışığının beyaz yanması için bunu el freni tuşu yada start stop düğmesinden bağlantı almanız lazım
Kahverengi kablo ise şase yine aynı şekilde start stop düğmesinden ya da el freni tuşundan bağları almanız için
Tesekkur ederim bcm dediginiz abs beyni degil mi?

Geri
Üst Alt